Ремонт iPhone 11 Pro у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Презентація Apple – це завжди масштабне свято для всіх шанувальників цієї компанії. Як ми знаємо восени 2019 року вийшов iPhone 11 Pro, і дійсно ця модель заслуговує на увагу. Завдяки кольору заднього скла та потрійної камери, традиційних округлених кутів, функціональності, високої якості складання та технічним оснащенням – смартфон нікого не залишив байдужим.

  Пристрій даної моделі, в принципі, як і всі попередні яблучні аксесуари прийнято вважати надійними:

  Apple стверджує, що тут найміцніше скло. Корпус iPhone 11 Pro покритий алюмінієм, екран та задня панель глянсовим склом з олеофобним покриттям;
  у рамі пристрою використана нержавіюча сталь – фактурне матове скло. Що зменшує видимість відбитків пальців;
  колірна палітра оновилася: сріблястий, сірий космос, рожеве золото та темно-зелений;
  OLED-екран iPhone 11 Pro – Super Retina HD на органічних світлодіодах. Плавні переходи відтінків, відображення дрібних деталей на світлих ділянках та передає більш чорний колір зображень;
  дисплей iPhone 11 Pro покритий сапфіровим склом, що є ще міцнішим;

  Незважаючи на ці та інші якості, все ж таки пристрій піддається до несправностей, які з’являються при падінні або інших казусів. Якщо вже й сталася неприємна ситуація, то дуже важливо відразу звернутися до нашого сервісного центру 2Mac. Майстри за короткий період часу зможуть зробити ремонт, діагностику або заміну екрану iPhone 11 Pro та ще з гарантією якості.
  Поширені поломки iPhone 11 Pro
  Одинадцята модель Apple заслужено зайняла особливе місце у сегменті преміальних яблучних девайсів. Найчастіші поломки, які з’являються в iPhone 11 Pro це:

  акумулятор не заряджається або швидко розряджається. Згодом ємність та продуктивність батареї iPhone 11 Pro знижується, і тоді виникає необхідність у заміні;
  механічні поломки: падіння, вихід друкованої плати з ладу, поява тріщин на материнській платі;
  електричні: поломка батарейки iPhone 11 Pro,заміна портів айфона, збій програмного софту, стрибок напруги;
  попадання вологи. І тут страждають майже всі деталі, одні їх: динамік, плата, мікрофон;

  Причини несправності можуть бути різні, але найоптимальнішим рішенням є консультація нашого досвідченого фахівця..
  Як відбувається діагностика та ремонт iPhone 11 Pro
  Ви помітили, що iPhone 11 Pro не відгукується на команди, почав постійно перезавантажуватися або зовсім не працює, вирішити несправність можна за допомогою комплексної діагностики пристрою. Процес огляду триває небагато часу, спочатку потрібно оформити заявку. Ви розповідаєте, що трапилося з пристроєм і наш менеджер повідомить попередню вартість та терміни ремонту. Далі здійснюється діагностика айфона, що дозволяє ознайомитися з пристроєм. Після цього може знадобитися наступний етап – апаратна діагностика, яка досліджує кожен модуль та деталь. Завершальний пункт – майстер виконує кілька тестів, щоб переконатися у функціональності пристрою. Звичайно, що у вас буде вибір між оригіналом і якісною копією, але все ж таки перший буде краще. Більше того, ремонт проводиться з використанням професійного обладнання та матеріалів із гарантією.

  Якщо у вас мало часу або вам незручно діставатися нашого сервісного центру 2 Mac, то можете викликати кур’єра. Для вас ця послуга абсолютно безкоштовна.

  Не намагайтеся провести діагностику, ремонт чи заміну запчастин самостійно, це може призвести до серйозних внутрішніх поломок. Тому краще довіртеся професіоналам.
  Чому по послуги варто звернутися до сервісного центру 2Mac?
  Продукція від компанії Apple має зараз великий попит серед населення. Тому якщо айфон виходить з ладу, то це можна порівняти з трагедією. Найчастіше причиною поломки стає неакуратне використання пристрою. На щастя, професійний ремонт iPhone 11 Pro можна провести у київському сервісному центрі 2Mac.

  Наша команда – досвідчені експерти, які зроблять заміну корпусу iPhone 11 Pro, проведуть діагностику чи ремонт, якісно та з гарантією від 3-х місяців. Усі майстри мають сертифікати, що важливо. А для тих, хто постійно губиться у часі, є безкоштовна кур’єрська служба. Тепер від вас все, що потрібно лише один дзвінок. Насамперед, нам важливий стан клієнта після ремонту його яблучного друга. Тому ми вибудовуємо відносини на чесності, відповідальності, старанності та гарантуємо результат своєї роботи.
  Де провести терміновий ремонт Айфон 11 Про у Києві?