Ремонт iPhone 6

Замовити зворотній зв'язок

  Поява у продажу нового iPhone 6 Plus викликала справжній фурор. Багато хто відразу ж вирішив придбати пристрій, оскільки це не просто телефон, а справжній кишеньковий комп’ютер. Також причиною, через яку тисячі людей чекали на появу даного девайсу, стала наявність чудової камери. Ця можливість iPhone робить його надзвичайно популярним серед сучасних блогерів. Разом з цим iPhone 6 Plus стає практично незамінним пристроєм як на відпочинку, так і вдома. Тому коли відбувається якась поломка девайсу, необхідно терміново нести його до майстерні. Ремонт iPhone 6 Plus може бути виконаний за один-два дні, якщо звернутися до надійної компанії.

  Кому довірити ремонт iPhone 6 Plus

  Нелегко знайти спеціаліста, якому без жодних побоювань можна віддати свій дорогий гаджет на ремонт. До нашого сервісу телефони такої моделі надходять досить часто, щоб кожен зміг переконатися, що тут працюють фахівці своєї справи. Гарантія на кожну роботу — це доказ надійності.

  Коли ми отримуємо чергове замовлення, спочатку за допомогою ретельного огляду та тестування гаджета визначаємо, у чому полягає причина поломки. Ми ремонтуємо iPhone з доставкою, так що вам навіть не доведеться витрачати свій час, щоб забрати девайс із майстерні.

  Як ми робимо ремонт iPhone 6 Plus

  У нашій майстерні пропонується широкий спектр послуг. Ми займаємось ремонтними роботами всіх видів. Отже, як саме можуть повернути ваш девайс до життя в даному сервісному центрі, які поломки тут виправляють:

  Тріщини на склі. Якщо ваш девайс був оснащений захисним склом, значить після появи тріщини на ньому можна не хвилюватися. У більш серйозному випадку, тобто коли пошкоджено основне скло iPhone 6 Plus, телефон може взагалі перестати працювати або не реагувати на торкання пальців. У такому разі ми пропонуємо замовити ремонт iPhone 6 Plus у Києві — все виправимо протягом кількох годин.

  Потрапляння води всередину. Якими б дорогими не були iPhone, вони не мають жодного захисту від води. Можливо, краплі дощу не зашкодять вашому пристрою, але купатися в морі з ним не варто. Якщо ж подібна ситуація трапилася і ваш iPhone 6 Plus справді потрапив у воду, тоді вже зараз несіть його до нас. Тут буде проведено оперативне розбирання та просушування пристрою. Подібну процедуру неможливо провести в домашніх умовах, якщо ви не хочете зробити свій девайс взагалі неробочим.Вже наступного дня ми повернемо вам справний пристрій. Замовити ремонт iPhone 6 Plus можна безпосередньо на сайті.

  Пошкоджено кнопку Home. Без натискання цієї кнопки робота з iPhone 6 Plus взагалі неможлива. Але через невелике падіння, втручання дітей, домашніх тварин чи навіть надто сильного тиску вона може перестати працювати. Ми встановлюємо нову кнопку за оптимальною вартістю. Зв’яжіться з нами в режимі онлайн або по телефону, щоб дізнатися, коли фахівці фірми зможуть здійснити швидкий ремонт iPhone 6 Plus.

  Результат нашої роботи завжди отримує лише позитивні відгуки від клієнтів.

  ​​ Які особливості має ремонт iPhone 6 Plus

  Встановлюємо як передню, так і основну камеру за короткий період, а також можемо встановити нові кнопки гучності. У нас завжди є нові якісні деталі, які призначені для iPhone 6 Plus. Всі ці елементи від оригінального виробника, тому ваш пристрій надалі працюватиме без перебоїв, а з камерою у вас вийде робити хороші знімки з високою глибиною різкості. На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись з специфікацією iPhone 6 Plus (A1524).

  У нас діють адекватні ціни на всі види ремонту iPhone, дзвоніть!