Запчастини до iPhone 14 Pro Max

Показані всі 11 товарів

Оригінальні запчастини на iPhone 14 Pro Max

Запчастини для iPhone/iPhone 14 Pro Max можуть бути сертифіковані оригінальні, копії високої якості. Великою популярністю користуються зняті з донора. Apple не продає комплектуючі, тільки пристрої. Підбір потрібного товару складне завдання.

Який вигляд має мати якісна деталь?

  1. Матеріал. Особливо це стосується корпусів. Виріб має бути виконаний з алюмінію, у жодному разі не з пластику.
  2. Зовнішній вигляд. Покладіть перед собою те, що хочете придбати, і встановлений раніше донор. Огляньте зовні. Шрифт на поверхні товару має бути рівним, чітким. Перевірте на наявність логотипу компанії, заводського номера. Огляньте шлейфи. Повинні бути рівними, без пошкоджень. Контакти ー золотисті, без слідів використання.
  3. Виробник. Важливий виробник, рік випуску. Наприклад, акумуляторна батарея має бути випущена поточним роком або роком раніше.
  4. Перевірка перед покупкою. Перед тим як придбати деталь, попросіть підкинути її на тестері. Дисплей не повинен мерехтіти. Кольори ー яскраві насичені. Якщо помітили жовтий або зелений відтінок, перед вами ー копія поганої якості.

Популярні запасні деталі для заміни

Найчастіше в сервісних центрах змінюють: матриці, батареї, корпус, гніздо зарядки. Популярна послуга відмивання після потрапляння вологи всередину гаджета. Ці деталі виходять з ладу здебільшого через зношування.

Екран

Лицьова поверхня iPhone 14 Pro Max повністю скляна. Модуль у зборі 一 єдина деталь. Складається з трьох шарів: тачскрін, скло, LCD. Кожен відповідає за певну функцію:

  1. Матриця (відображення інформації).
  2. Touchscreen (тактильний відгук).
  3. Скло (найперший шар, покриває тачскрін).

Розбиті екрани 一 не рідкість. Впустили на тверду поверхню, контакт із гострими предметами. На поверхні з’являються характерні ознаки пошкодження: кольорові смуги по всьому периметру, миготіння зображення, відколи, сітка тріщин. Користуватися таким дисплеєм не рекомендуємо. Згодом бракована комплектуюча почне тиснути на внутрішні елементи: материнську плату, акб. Порушиться вологозахист. Почне збиратися конденсат під запчастиною, що спровокує процес окислення на поверхні важливих мікросхем. Ремонт кількох компонентів обійдеться значно дорожче, ніж заміна одного модуля в зборі.

Батарея

Акумулятори 一 витратний матеріал, який з часом доведеться міняти. Знос ー природний стан. Первісна ємність знижується. На це впливає: використання енергоємних додатків, ігор, перегляд фільмів у HD якості, робота з фото/відео контентом. Автономної роботи гаджета може не вистачати на повноцінний робочий день. Телефон перезавантажується без причини.

Кілька порад, які можуть продовжити життя запчастини:

  1. Не тримайте телефон підключеним до мережі постійно.
  2. Не заряджайте в негоду. Так як є ризик перепадів електроенергії.
  3. Використовуйте тільки оригінальний кабель, блок.

Корпус

Міняють, якщо запчастина сильно деформована. Незначні дефекти можна прибрати за допомогою шліфування в СЦ. Але іноді потрібна заміна. Смартфон розбирають, встановлюють новий корпус.

Купити запчастини для iPhone 14 Pro Max на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

На сайті сервісного центру 2Мас є перелік запчастин під будь-яку модель, ціни на товар. Можете залишити свій номер мобільного телефону або написати в месенджер безпосередньо майстру з ремонту. З вами зв’яжеться фахівець по роботі з інтернет заявками і відповість на будь-які питання, що цікавлять.