Деталі для iMac

Запчастини для iMac у Києві

Запчасти для iMac в Киеве

Аймак 一 повнорозмірний комп’ютер компанії Apple. Свого часу справив справжню революцію завдяки формам фактору, можливостям операційної системи MacOS та дизайну. Розробники створили універсальний гаджет, який упорається із завданням будь-якої складності: програмування, редагування фото-відео матеріалу, робота з текстовими редакторами. Його головна перевага перед іншими пристроями – компактність, стильний дизайн. Більше жодних системних блоків із проводами. Комплектація iMac заслуговує на окрему увагу: провід для зарядки, бездротова мишка, клавіатура, моноблок. Власне, це все, що потрібно для повноцінної експлуатації. Увімкнув, ввів свій обліковий запис iD і користуєшся всіма інноваціями виробника в повному обсязі. Жодних додаткових драйверів, додатків. Але, цей пристрій має свої вразливі місця. Рано чи пізно перед кожним користувачем постане питання сервісу.

Каталог популярних запасних частин на Аймак

Найчастіше в iMac страждає система охолодження та екран.

  1. Матриця має крихку конструкцію та не захищена від механічних пошкоджень. Розбити її не важко, особливо коли в будинку є діти, домашні тварини: сильно натиснули, порушено умови транспортування. Допомога фахівців нашого сервісу 1 єдиний вихід виправити ситуацію. Інакше повноцінно експлуатувати аймак не зможете. Зображення буде спотворене. Спочатку з’явиться характерна сітка тріщин, потім чорні плями як клякс. При виборі нової запчастини приділіть особливу увагу iMac зовнішньому огляду. Аналіз кольору за допомогою спеціального тестера можете провести в сервісному центрі 2Mac, де є відповідна процедура передпродажної перевірки. Перед відправкою клієнту професіонал нашого СЦ оглядає деталь наявності видимих фізичних ушкоджень. На поверхні дисплея не повинно бути підозрілих точок, плям. Ціна також важлива. Оригінальна комплектуюча не повинна коштувати надто дешево. Якщо вибрали знятий з попереднього гаджета повноцінно працюючий варіант, то знижка має місце.
  2. Система охолодження iMac складається з двох кулерів та радіатора. Ці деталі забезпечують нормальну циркуляцію усередині ПК від Apple. Але, потребують додаткового догляду. Все дуже просто. Пил, що осідає на поверхні запчастин, згодом почне накопичуватися, провокуючи перегрів. Впоратися з такою несправністю допоможе лише профілактика від забруднень у нашому сервісі. У деяких, особливо занедбаних ситуаціях, деталі йдуть під заміну. Тому перед покупкою оригінальних варіантів перевірте, чи є маркування розробників Apple у вигляді логотипу. На окремих комплектуючих є серійний номер. Нанесений шрифт має бути рівним, чітким, контрастним. Шлейфи без механічних пошкоджень, золотистого кольору та без слідів використання.

Ціни на запчастини для iMac у професійному сервісному центрі 2Mac

Для більш комфортного пошуку на нашому сайті сервісного центру рекомендуємо скористатися пошуковим рядком вгорі веб-сторінки. Виберіть iMac, введіть потрібну модель. Перед вами висвітиться перелік товарів з фото та описом до кожної. Натисніть замовити та залиште свій номер телефону, ім’я для зворотного зв’язку.