Ремонт iPhone 5

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 5 може знадобитися після потрапляння рідини всередину смартфона, механічної дії або збою програмного забезпечення. При попаданні вологи, яка осідає на основних запчастинах, активується процес окиснення, який виводить запчастини з ладу. Після сильного удару або падіння смартфона на задній кришці або на дисплеї можуть з’являтися відколи та подряпини, а внутрішні запчастини можуть зламатися.

  Для того, щоб встановити причину поломки, вартість та час ремонту необхідно провести діагностику пристрою. У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт iPhone 5 та безкоштовну діагностику, всі комплектуючі знаходяться в наявності. Якщо ви не можете приїхати до нас в офіс, можна скористатися кур’єрською доставкою. Мешканцям інших міст України ми здійснюємо доставку Новою Поштою, зі зручним для вас способом оплати. Також Ви можете відремонтувати пристрій в Одесі, там же Ви можете забрати смартфон після ремонту. Ознайомитись зі специфікацією iPhone 5 (A1429) можна на інформаційному порталі EveryMac.

  При виборі сервісу слід звертати увагу також на цінову політику компанії,  оскільки дешевий ремонт рідко говорить про якість виконуваної роботи. У деяких сервісних центрах низька вартість говорить про те, що за роботу береться недосвідчений майстер, який може легко пошкодити важливі деталі, що призведе до більш дорогого виду ремонту. Перед будь-яким ремонтом, заміною батареї та контролера живлення, майстер проводить діагностику, яка є безкоштовною процедурою для кожного власника яблучного пристрою. Якщо Ви надали інженеру достатньо інформації про пошкодження смартфона, може бути проведена первинна діагностика, а у разі серйознішої поломки – глибока. Вам не доведеться перейматися якістю проведених робіт фахівцем нашого сервісу, оскільки для заміни комплектуючих використовується паяльна станція, термофен, інше обладнання. Ми спеціалізуємося на техніці одного виробника, тому за понад 5 років роботи встигли досягти професіоналізму у цій сфері. Діагностика пристрою дозволяє виявити всі несправності, що впливають на працездатність телефону, щоб оперативно усунути їх. Для заміни ми використовуємо тільки оригінальні деталі, які є на складі нашого магазину, оскільки ми є провідними постачальниками комплектуючих для Apple.

  Найчастіше iPhone ламається з вини самих користувачів, адже не всі дотримуються правил експлуатації. Техніка Apple досить чутлива до використання не оригінальних аксесуарів, особливо зарядного пристрою, що може призвести до необхідності замінити батарею iPhone 5. Також телефони часто падають, що відбивається на загальній працездатності девайсу. При падінні iPhone, у нього найімовірніше трісне скло, і знадобиться заміна екрану  iPhone 5. Але це не всі проблеми з якими ви можете зіткнутися, тому краще відразу віднести мобільний на діагностику. Навіть якщо Ви впевнені, що знаєте причину поломки, ми вкрай не рекомендуємо ремонтувати телефон самостійно, щоб уникнути серйозніших поломок. Ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі для ремонту, що проводиться висококваліфікованими майстрами з використанням спеціального набору інструментів. Після заміни акумулятора iPhone 5, заміни камери або шлейфу, контролера живлення та інших деталей проводиться тестування телефону та виписується гарантія на проведені роботи.

  Якщо Ви не знаєте, яку деталь необхідно підібрати у зв’язку з тією чи іншою поломкою, кваліфіковані менеджери проконсультують Вас, а також підберуть необхідну деталь і зорієнтують щодо вартісті ремонту. Досвідчені інженери мають багаторічний

  досвід у ремонті техніки Apple, знають особливу архітектуру кожного пристрою, а після діагностики майстер попередньо обговорює терміни та вартість ремонту. На всі види ремонтів ми надаємо гарантію, у разі потреби проводимо заміну чи повернення товару/коштів. Ви також можете скористатися кур’єрською доставкою по

  Києву, якщо немає можливості особисто приїхати в сервіс, адже поломка iPhone не дає можливості повноцінно використовувати телефон. Наш кур’єр забере Ваш пристрій, а після ремонту доставить його Вам. Ми гарантуємо оперативний ремонт будь-якої складності, оскільки всі необхідні деталі знаходяться на складі компанії. Вам не потрібно буде чекати, поки менеджер оформить замовлення на необхідну деталь, доставка якої може займати кілька тижнів. Ми надаємо послуги з ремонту IPhone 5 на найвищому рівні, адже посідаємо лідируючі позиції на ринку ремонтних робіт та постачання оригінальних запчастин техніки Apple не один рік.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 5 у Києві?