Ремонт Macbook Air A1370

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Air A1370 це складна операція із заміни комплектуючої або відновлення її роботи, з якою може впоратися майстер. Багато користувачів намагаються самостійно відремонтувати комп’ютер, але в 90% випадків втручання призводить до серйознішого пошкодження. Запчастини можуть зношуватися та вимагати заміни навіть без фізичного впливу чи окислення.

  Ми проводимо будь-який ремонт Macbook Air A1370, і якщо вам потрібна заміна топкейсу, тачпада, дисплея або клавіатури пропонуємо звернутися до нас вже зараз. Заміна комплектуючої може знадобитися у разі механічного пошкодження після падіння або подряпини верхньої частини корпусу. Найчастіше основною причиною заміни є заливання ноутбука рідиною, що призводить до заміни клавіатури. Якщо ви розлили на девайс воду, для початку
  необхідно почистити клавіатуру (якщо рідина не потрапила на контактні доріжки), якщо чистка не допомогла і деякі клавіші перестали працювати, тут вже необхідно проводити заміну клавіатури. Відразу після попадання на ноутбук рідини, ми рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру, де наші фахівці проведуть діагностику, що дозволить запобігти корозійним процесам. Оскільки під клавіатурою розташована системна плата та інші компоненти, на які при попаданні рідини відбуваються незворотні процеси.

  У нас ви можете придбати клавіатуру з трекпадом у зборі, а також скористатися послугою гравіювання, щоб уникнути використання наклейок для клавіш. Також буває так що на ще вчора клавіатурі, що бездоганно працює, починають залипати клавіші, що значно ускладнює роботу. При порушенні роботи електронних ланцюгів необхідно повністю змінювати клавіатуру. Ми пропонуємо швидко провести діагностику та встановити точну причину некоректної роботи, потім провести ремонт Macbook Air A1370 та видати комп’ютер із гарантією. Якщо у вас немає можливості або часу приїхати до нашого центрального офісу, пропонуємо скористатися кур’єрською доставкою. Співробітник нашого сервісного центру може забрати пристрій на ремонт або доставити після заміни комплектуючих, за вказаною вами адресою.

  Залежно від моделі наші майстри зможуть запропонувати вам 2 варіанти вирішення проблеми: заміна клавіатури, заміна верхньої частини корпусу в зборі. Можна провести заміну топкейсу, щоб покращити зовнішній вигляд свого ноутбука, оскільки ця деталь підлягає зносу. Якщо у вашому випадку можна обмежитися однією заміною клавіатури,
  наші майстри підберуть для вас оптимальний варіант ремонту, щоб заощаджувати час та матеріальні витрати. Ми продаємемо виключно якісні та оригінальні комплектуючі, тому не варто хвилюватися про поломку після заміни деталей, куплених у нашому магазині.

  Часто поломки макбуків трапляються з вини самих користувачів, які кидають чи проливають рідину на комп’ютери. Також необхідно дбати про свій гаджет, своєчасно чистити та проводити заміну термопасти, щоб уникнути перегріву та порушення роботи системи охолодження. Термопаста покращує теплопровідність, але згодом вона висихає та потребує заміни, а для цього потрібно розібрати комп’ютер та провести ремонт Macbook Air A1370. Бажано кілька разів на рік відносити MacBook в сервісний центр, де фахівці зможуть його прочистити. Настійно не рекомендуємо самостійно чистити або змінювати термопасту, оскільки навіть незначний ремонт Macbook Air A1370, проведений людиною, яка не має досвіду і не знає архітектури техніки Apple, може призвести до погіршення роботи макбука. Частота чищення залежить від умов експлуатації, якщо використовувати макбук у дорозі або на м’якій поверхні потрібно частіше проводити профілактику. Якщо ви почали помічати, що ноутбук нагрівається, через що нерідко підвисають багато програм, а іноді комп’ютер може довільно вимикатися, необхідна заміна термопасти. Періодичне очищення системи охолодження є необхідним заходом підтримки оптимальної працездатності комп’ютера. Коли ноутбук перегрівається страждають важливі деталі, такі як відеокарта, оперативна пам’ять та жорсткий диск.

  Чому варто довірити ремонт Macbook Air A1370 нам? На сайті ви знайдете широкий
  асортименти топкейсів, різного забарвлення, для різних моделей MacBook, які знаходяться в нашому магазині. Також ми здійснюємо доставку всіх комплектуючих по всій території України за допомогою Нової Пошти, Києвом та Одесою здійснюється кур’єрська доставка. На всі товари та проведені роботи ви отримуєте гарантію. Приносьте комп’ютер у сервісний центр і отримуйте висновок інженера протягом 10-15 хвилин завдяки безкоштовній діагностиці для всіх власників техніки Apple.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір A1370 у Києві?