Ремонт iPhone SE

Замовити зворотній зв'язок

  Техніка Apple вже давно є найпопулярнішою. Особливо це стосується смартфонів. Адже вони не лише зручні в експлуатації, а й ергономічні. Усього кілька кнопок і ним зручно керувати. За функціональністю iPhone нічим не поступаються аналогічним моделям на Android. Детально ознайомитися з специфікацією iPhone SE (A1723) можливо на інформаційному порталі EveryMac. Але якою б високою не була якість збірки у виробника Apple, смартфон рано чи пізно почне ламатися. Найчастіше це механічні пошкодження: розбитий екран чи корпус, зносилася батарея, зламалася кнопка, потрапила вода та багато іншого.

  Основні види поломок iPhone SE 2016

  Найчастіше до нашого сервісного центру звертаються люди, у яких телефон впав на підлогу або об асфальт, або потрапив у воду. Полагодити смартфон можна тільки у фахівців сервісу, або за гарантією. У жодному разі самостійно не варто братися за ремонт. Тим більше, якщо iPhone SE ще на гарантії, то після самостійного ремонту його безкоштовно ремонтувати вже не будуть.

  Ремонт iPhone SE починається з безкоштовної діагностики. Це необхідно для того, щоб мати повне уявлення про проблеми телефону. Можливо, необхідно буде усунути й інші проблеми, або навпаки можна зрозуміти, що проблема дуже маленька і не серйозна. Швидкий ремонт iPhone SE займає зазвичай не більше години, але багато залежить від ступеня серйозності поломки. Якщо власник телефону не користується чохлами або бамперами, то рано чи пізно корпус та екран подряпаються. Багатьом це завдає дискомфорту. Тому часто доводиться змінювати екран та корпус.

  Список найпоширеніших несправностей:

  • Запали кнопки.
  • Тріщини на екрані телефону.
  • Попадання на поверхню смартфона або всередину води та іншої рідини.
  • Барахлить мікрофон або динаміки.
  • Проблеми із операційною системою.
  • Неправильно відображаються кольори на екрані.
  • Швидко розряджається телефон або взагалі перестав працювати акумулятор.

  Ремонт iPhone SE у Києві. Чому люди обирають нас?

  1. Безкоштовна діагностика.
   Перед будь-яким ремонтом ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб переконатися в поломці телефону та виявити усі несправності. За підсумками діагностики ми можемо назвати точну вартість ремонту.
  2. Якість.
   Всі фахівці нашого сервісу мають необхідні сертифікати та постійно підвищують свою кваліфікацію. За час нашої роботи ми відремонтували тисячі смартфонів і всі клієнти пішли від нас задоволеними.
  3. Гарантія.
   Ми не просто робимо ремонт, але й надаємо гарантію на свої послуги. І не лише на послуги, а й на встановлені запчастини. Адже ми впевнені у своїй роботі.
  4. Комфорт.
   Можна замовити ремонт iPhone SE і отримати результат протягом години. Тоді зручніше буде почекати у нас в сервісі, доки майстри лагодять телефон. Для клієнтів в нас створено комфортну зону очікування.
  5. Ремонт із доставкою.
   Не всім зручно самостійно приходити у сервіс. Адже людина може захворіти і саме цього дня зламати телефон. Тоді ми заберемо у Вас смартфон і потім доставимо назад. Ви також отримаєте документи про ремонт та гарантійний талон.
  6. Низькі ціни.
   Наша цінова політика є найбільш адекватною для клієнтів. Це пов’язано з тим, що ми купуємо запчастини у перевірених та великих постачальників, а не через “сто рук”.