Ремонт PlayStation (PS)

Замовити зворотній зв'язок

    Обслуговування Sony PlayStation

    Здатність видавати яскраву картинку сучасних 3D-ігор існує завдяки потужності 8-ядерного процесора та продуктивній відеокарті. Усередині приставки підвищується температура заліза під час програвання вимогливих ігор. При цьому система охолодження відводить від чіпів материнської плати через кулери та радіатори використовуючи спеціальний теплопровідний гель. – термопасти. У зв’язку з надійними модульними компонентами, найбільш розповсюдженим зверненням до сервісного центру є профілактика або чищення від пилу та заміна термопасти.

    З часом термопаста висихає, плойка забивається пилом, і гаряче повітря починає гірше відходити від мікросхем, що призводить до наступних симптомів:

    • сильний шум кулера;
    • консоль починає гальмувати, з’являється більше глюків;
    • горячий або достатньо теплий корпус;
    • вимкнення приставки та поява червоної смужки на екрані.

    Щоб уникнути подібних проблем плойки, що призводять до ремонту, рекомендується проводити такі профілактичні процедури як:

    1. Прибирання приміщення дозволяє вберегти техніку від зайвого пилу та забруднення їй радіаторів та кулерів.
    2. Безпечне розташування приставки забезпечується вільною площею навколо неї та відсутністю килима чи інших тканинних матеріалів під приставкою.
    3. Перерва кожні 5-6 годин не тільки збереже Вашу психіку від відеоігор, але й не дасть приставці перегрітися, залишивши її хоча б на 20 хвилин у режимі очікування або просто вимкнути.
    4. Чистка та профілактика консолі повинна проводитися приблизно раз на 6 місяців для забезпечення тривалого терміну служби.
    5. Встановлення додаткового охолодження таких як підставки з вентилятором, складні системи з водяним охолодженням, додаткові кулери або інші спеціальні підставки допоможуть знизити температуру всередині корпусу.

    Отримати консультацію щодо PlayStation

      Огляд ігрової консолі

      Новинка PlayStation привернула увагу любителів ігор своїм витонченим дизайном та підтримкою компакт-дисків, що говорило про те, що ігри стали грандіознішими, вони підтримують 3D-графіку та мають приголомшливий звук. Через десять років PlayStation стала першою ігровою консоллю зі 100 млн. проданих копій по всьому світу.

      Реліз PlayStation відбувся 3 грудня 1994 року у Японії, США приставка з’явилася 9 вересня 1995 року, а Європі — 29 вересня 1995 року. Консоль є першою ігровою системою в лінійці PlayStation. У 2000 році вийшла оновлена ​​версія консолі під назвою PSone, яка відрізнялася від оригінальної PS значно меншим розміром. Приставка виявилася дуже популярною, забезпечивши Sony прорив у розважальній індустрії, де до того моменту безроздільно панували Nintendo та Sega.

      Друге покоління консолі влаштувало революцію у відеоіграх, PlayStation 2 встановила нові стандарти індустрії. Тривимірна графіка високої якості, гра по мережі та вбудований DVD-плеєр – варто натиснути на кнопку, і починався фільм. Без придбання додаткових пристроїв. Ігрова приставка, шостого покоління, що стала найпопулярнішою ігровою консоллю в історії. На третій квартал 2011 року у світі продано майже 155 мільйонів екземплярів PS2.

      28 грудня 2012 року було припинено виробництво в Японії, а 4 січня 2013 року Sony підтвердила, що виробництво PS2 припинено у всьому світі. Тим самим, PS2 випускалася майже 13 років, це один із найдовших життєвих циклів в історії ігрової індустрії.

      Sony PlayStation 3, PS3 – ігрова приставка сьомого покоління, третя в сімействі ігрових систем PlayStation (крім PlayStation Portable). Головними конкурентами консолі є Xbox 360 від Microsoft та Wii від Nintendo.
      За допомогою PS3 можна грати, дивитися фільми, слухати музику, надсилати електронну пошту та переглядати веб-сторінки. З моменту випуску приставкою підтримується більшість ігор для консолей попереднього покоління, PlayStation і PlayStation 2.

      Офіційний анонс наступного покоління консолей відбувся на конференції PlayStation Meeting 2013 у лютому 2013 року, де було представлено PlayStation 4. Продаж розпочався у листопаді 2013 року в США, Європі, Південній Америці, Росії та Австралії у лютому 2014 року в Японії. Восени 2016 року Sony випустила дві нові апаратні версії приставки: PS4 Slim, що має зменшені габарити, і PS4 Pro, оснащену потужнішими основним і графічним процесором з розрахунком на можливість виведення зображення і потокового відео в роздільній здатності 4K.
      На відміну від своєї попередниці PlayStation 3, заснованої на мікропроцесорній архітектурі Cell, приставка використовує гібридний процесор компанії AMD на основі x86-64 пікової продуктивності 1,84 терафлопс. Ігровий контролер DualShock 4, що входить в комплект, примітний наявністю вбудованого тачпада. Консоль працює під управлінням операційної системи Orbis, модифікованої версією FreeBSD 9.0. Приставка позиціонується компанією як ігровий пристрій, а не як домашній медіацентр. На початок 2019 року по всьому світу було продано 91,6 мільйонів консолей PS4 та 876 мільйонів ігор для них.

      Де провести терміновий ремонт Плейстейшн у Києві?