Ремонт iPhone 14 Plus

Замовити зворотній зв'язок

  Швидкий та якісний ремонт iPhone 14 Plus

  iPhone 14 Plus ー збільшена версія базового iPhone 14. Великий смартфон, з вагою менше ніж у Pro. Головна фішка ー 6,7 дюймовий дисплей. Корпус зручно лежить у руці, не вислизає.

  Будь-яка техніка схильна до різного роду поломок. Особливо згубні для телефонів ー падіння, залиття водою, удари, перепади напруги. Іноді визначити, що саме зламалося, неозброєним оком неможливо. Девайс починає зависати, перегріватися, може вимкнутися. У таких випадках краще звернутися до фахівців сервісного центру. Гаджету потрібна детальна діагностика. Процедура включає в себе два етапи:

  • Аналіз зовнішнього вигляду.
  • Перевірка комплектуючих усередині корпусу.

  Найчастіші пошкодження та несправності моделі.

  Несправності 14 Plus діляться на два типи:

  • Косметичні дефекти (розбитий екран, задня кришка, деформація корпусу).
  • Внутрішні (вихід з ладу материнської плати, шлейфу матриці, знос акумулятора).

  Поломка материнської плати

  Motherboard на iPhone складається з семи шарів. Кожен має свою низку чутливих мікросхем. Завдяки деталі смартфон функціонує. Якщо вона вийде з ладу ー користуватися девайсом не зможете. Причина браку ー механічне пошкодження. Наприклад, iPhone впав на тверду поверхню, розбився екран, тильна частина. Основне навантаження прийняв на себе корпус. Усередині, запчастини теж можуть зміститися і натиснути на тендітні компоненти материнки. Якщо один із шарів пошкодився, комплектуюча перестане виконувати свою роботу. Допоможе тільки заміна в СЦ.

  Датчик Face iD

  Причина дефекту ー розбита матриця. Деталь знаходиться дуже близько до модуля. Біометричний сканер починає працювати з перебоями або перестане реагувати на обличчя власника. Радимо замінити мікросхему в сервісі.

  Шлейф LCD

  Лицьова частина після падіння може не постраждати. Зовні корпус цілий, з легкими сколами на бічних гранях. Зображення на дисплеї при цьому починає мерехтіти, з’являться різнокольорові смуги по всьому периметру. У такому разі заміна всього модуля не знадобиться. Полагодити потрібно тільки шлейф.

  Акумулятор

  Основні причини поломки АКБ:

  • Знос. Термін служби запчастини в iPhone до 4 років, якщо правильно експлуатувати. Згодом доведеться її замінити на нову оригінальну. Відстежити стан запчастини дуже просто. Відкрийте налаштування, перейдіть у вкладку “стан акумулятора”. У вікні, що відкрилося, відобразиться стан у відсотках. Якщо там зазначено нижче 80, деталь доведеться замінити. iPhone/iPhone 14 Plus сам повідомить власника про необхідність сервісного обслуговування.
  • Тривалий вплив низьких, високих температур. Виробник не рекомендує надовго залишати смартфон під впливом сонячних променів. Корпус почне перегріватися, батарея може здутися, перестати заряджатися. На холоді постарайтеся довго не користуватися технікою. Покладіть краще в кишеню, де є доступ до тепла.
  • Ресурсозатратні додатки.Перегляд фільмів у HD якості, енергоємні ігри, додатки для редагування фото/відео контенту. Акумулятор працюватиме з подвоєною силою, нагріваючи корпус. Якщо помітили, що гаджет гарячий, краще його відкласти на кілька хвилин. Майстри СЦ не радять грати або обробляти інформацію, коли телефон заряджається.

  Ремонт iPhone 14 Plus у сервісному центрі 2mac.ua

  Сервісний центр 2Мас надає можливість записатися на діагностику, ремонт в онлайн режимі. Відвідайте сайт компанії. Там вказані ціни за ремонт деталей, перелік товарів. Також, можете залишити свої контактні дані: мобільний номер телефону, ім’я для зворотного зв’язку з майстром.