Деталі iPhone 7 Plus

Показані всі 20 товарів

Зовсім недавно купили новенький 7 plus, але вже потрібний ремонт IPhone?

Тоді Вам до нас. Нові мобільні пристрої від Apple відрізняються високою якістю складання, надійністю та широкими можливостями програмного забезпечення. Але на жаль, навіть такий міцний пристрій не застрахований від поломок та звернень до сервісного центру. Ушкодження мають фізичний характер або пов’язані зі збоями в програмному забезпеченні, тому першим етапом ремонту стає безкоштовна діагностика телефону. Неакуратне поводження призводить до падінь, ударів та залиття пристрою рідиною, після чого потрібен терміновий та якісний ремонт iphone 7 plus. Наші майстри володіють знаннями, досвідом і розуміються на всіх тонкощах некоректної роботи.

Ремонт IPhone будь-якої складності в центрі Києва

Особливістю даної моделі можна виділити використання двох основних камер, які доповнюючи друга під час зйомки, дозволять створити унікальний, чіткий кадр. Під час фотографії одна з камер знімає, а інша відповідає за фокусування, глибину та інші ефекти. За своїми параметрами та можливостями розробникам вдалося створити телефон із задньою камерою, якість якої дуже наближається до професійної. Фізичне пошкодження може призвести до деформації корпусу, екрану або виходу з ладу камери, яка має унікальну конструкцію. Наші майстри проведуть заміну будь-якої комплектуючої, оскільки всі вони знаходяться на складі компанії, а також приємно здивують ціни на ремонт iphone 7 plus.

При необхідності ремонтувати айфон 7 плюс у Києві та Одесі, ви можете звернутись до одного з наших офісів. Найчастіше ремонт телефону не займає більше 1,5-2 годин, і якщо майстер не завантажений, ви можете почекати в затишному офісі компанії, поки ваш айфон будуть лагодити. Ми надаємо різні послуги з ремонту айфона 7 плюс, тому якщо на сайті ви не знайшли цікавий для вас вид ремонту просто зателефонуйте нашому менеджеру. У ході діагностики, яка є безкоштовною процедурою, майстром буде встановлено конкретну причину поломки, а також встановлено терміни та вартість ремонтних робіт. Не намагайтеся самостійно врятувати телефон у домашніх умовах, адже відсутність необхідного досвіду та обладнання може призвести до більш дорогого виду ремонту та серйозної поломки.