SSD для MacBook, Air, Pro, IMac

Показані всі 10 товарів

Перед стандартним жорстким диском SSD накопичувачі мають безліч переваг. По-перше, це новий спосіб зберігання інформації на комп’ютері. Поєднуються такі накопичувачі і з комп’ютерами, і ноутбуками. Використання SSD для IMac значно покращить продуктивність комп’ютера. Швидкість запису даних на цьому накопичувачі перевищує показники жорсткого диска. SSD накопичувач є чимось подібним до величезної флешки, яку можна підключати безпосередньо до процесора або ноутбука. Він може мати ємність 64 Гб, 128 Гб та інших розмірів. Служить накопичувач від трьох років. Дорожчі варіанти служать довше. Термін дії накопичувача пов’язаний з його потенціалом за кількістю перезапису даних. Цикл обмежений, але цілком вистачає, щоби він працював без заміни кілька років.

SSD накопичувач має лише кілька недоліків. Одним з таких є неможливість відновити дані, якщо їх буде випадково видалено. Наприклад, таке може статися, якщо відбувся перепад напруги. Уберегтись від можливої ​​втрати даних можна двома способами. Перший – забезпечити для стаціонарного комп’ютера стабілізатором напруги. У більшості ноутбуків такий ризик виключено. Другий – використовувати SSD накопичувач як системний диск для програм, а зберігати цінні медіа-файли та електронні документи продовжувати на жорсткому диску.

SSD MacBook Air рекомендується придбати для комп’ютера, оскільки такий варіант диска значно більше підходить під сучасні запити користувачів. Він забезпечує такі переваги:

  • висока продуктивність;
  • можливість економити енергію;
  • швидкість;
  • великий обсяг;
  • відсутність шуму при роботі (завдяки відсутності механічних деталей, що рухаються);
  • невелика вага;
  • міцність.

Придбати такий корисний пристрій для свого комп’ютера мешканці Києва та України можуть у нашому магазині.