Запчастини та деталі для MacBook Air в Україні

Запчастини для MacBook Air у Києві

Запчастини для MacBook Air у Києві

Ще кілька років тому MacBook Air був дуже дорогим ноутбуком із досить посередніми характеристиками. Спочатку його недолюблювали за операційну систему MacOS, яка кардинально відрізнялася від Windows. Але згодом усі звикли. Перший Mac довів, що гаджет може бути дуже тонким, компактним, надійним. А в 2022 році поява чіпа М1 вивела девайс на абсолютно новий рівень.

Сьогодні MacBook Air вважається одним з найпопулярніших пристроїв, що продаються.

Якщо комп’ютер – права рука у роботі, хобі, творчості, навчанні, його поломка стає справжньою катастрофою. Через неправильне транспортування, неакуратне використання, стрибків напруги деталі можуть почати швидше зношуватися і ламатися. У результаті Макбук Ейр частково або повністю втрачає свою зовнішню презентабельність, колишню працездатність.

Каталог популярних запасних частин на Макбук Ейр

Перед тим, як вибирати запчастини для ноутбуків, бажано побачити їх на власні очі, нехай і в зіпсованому вигляді. Підійде деталь з вашого MacBook Air, яку плануєте замінити. Вона стане в нагоді, коли потрібно буде зробити візуальне порівняння з новою. Якщо немає такої можливості, співробітники нашого сервісного центру допоможуть зробити правильний вибір.

Найчастіше Макбук Ейр виходить з ладу: акумуляторна батарея, екран.

1. Дисплейний модуль

Дисплей має свої характеристики. Оптимальним рішенням буде видобути несправну LCD та проаналізувати маркування виробника на зворотному боці комплектуючої. Там вказано виробника, серійний номер пристрою. Радимо перед самою покупкою провести низку тестувань. Спочатку оцініть зовнішній вигляд екрана. На поверхні не повинно бути глибоких відколів, подряпин, вм’ятин. Якщо плануєте б/в варіант, то допускаються незначні косметичні пошкодження. Для діагностики працездатності знадобиться донорський ноутбук чи спеціальний тестер. У нашому сервісному центрі перед продажем деталі клієнту майстер ретельно аналізує її працездатність: оцінка кольору, зовнішній огляд. Після покупки вам нададуть гарантійний талон та чек.

2. Акумуляторна батарея

Літій-іонна АКБ (Li-ion) відрізняється високою енергоефективністю, відсутністю «ефекту пам’яті» (зниження ємності через регулярні підзарядки), великим ресурсом циклів перезаряду. Запчастина у неробочому стані втрачає до п’яти відсотків загальної ємності. Мінуси цього акумулятора:

  • схильність до старіння
  • неможливість відновлення
  • чутливість до перепадів температури.

Така комплектуюча встановлена у Macbook Air. Згодом все одно доведеться звернутися до менеджерів сервісу для заміни деталі на нову оригінальну. Перед покупкою деталі для ремонту необхідно провести огляд, оцінку працездатності. Зверніть увагу на наявність видимих пошкоджень. Ідеальний варіант для покупки рівний, без вм’ятин, опуклостей. На шлейфі АКБ не повинно бути оксидів. Діагностику ємності краще довірити майстрам сервісного центру. Фахівці використовують професійне обладнання, що мають відповідний досвід роботи.

Ціни на запчастини для MacBook Air у сервісному центрі 2Mac

Щоб придбати комплектуючі до Макбуку Ейр, скористайтесь інформацією на нашому сайті, де представлений весь асортимент товарів для техніки Apple. Натисніть рядок пошуку, вбийте модель. У картці товару висвітиться характеристика деталі, її фото. Це також допоможе переконатися, чи підходить дана комплектуюча вашому пристрою. Виникли додаткові питання та потрібна консультація? Залиште свій номер телефону, ім’я в діалоговому вікні зворотного зв’язку.