Ремонт Macbook Air A1304

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Air A1304 може стати причиною неакуратного поводження, в результаті якого сталося падіння макбука. Ми рекомендуємо спочатку встановити причину поломки, провівши діагностику комп’ютера, інакше ви можете замінити дорогу запчастину, а несправність може полягати в розриві шлейфу.

  У сервіс часто приносять макбуки після залиття рідиною. Якщо ви випадково пролили напій на ноутбук, спочатку потрібно вимкнути його і перевернути, поклавши клавіатурою вниз. Таким чином, дія рідини на внутрішні контакти та запчастини буде мінімальною. Після чого варто привести пристрій на чищення та сушіння, якщо потрібно буде проведено ремонт Macbook Air A1304. Чим швидше ви доставите ноутбук майстру, тим більше шансів відновити його роботу, зберегти комплектуючі від корозії.

  Також найпоширенішим зверненням є заміна акумулятора, адже він розрахований на 1000 циклів перезарядки. Поступово ємність батареї починає знижуватися, тому ви стаєте залежними від підключення комп’ютера до розетки. Пошкодження батареї може бути спричинене фізичним впливом або окисленням, тому перш ніж купувати нову АКБ, варто зайти на безплатну діагностику. Ми можемо допомогти, якщо ви помітили перегрівання комп’ютера, поява стороннього шуму під час роботи. Це пов’язано через забруднення ноутбука, накопичення пилу всередині корпусу та погане функціонування системи охолодження. Ми швидко очистимо макбук, при необхідності замінимо термопасту та віддамо пристрій із гарантією.

  Найскладніший ремонт Macbook Air A1304 пов’язаний із пошкодженням материнської плати, яку дуже рідко можна відновити. Ви можете почекати в офісі, поки майстер протестує роботу плати та зробить висновок. У будь-якому випадку ви можете залишити комп’ютер на ремонт Macbook Air A1304 для відновлення материнської плати або її заміни. У цьому випадку потрібно мати не тільки професійне обладнання, але й мати навички, досвід роботи з яблучною технікою.

  Ми допомагаємо відновити роботу комп’ютера, якщо зображення спотворюється. Помітили появу плям, смуг, зображення пропадає та з’являється – не затягуйте зі зверненням до майстра сервісного центру. Комплексна діагностика дозволить швидко знайти причину некоректної поведінки комп’ютера, можливо, це поломка відеокарти або пошкоджений шлейф. У сервісі можуть замінити дисплей, динамік та інші запчастини, щоб ви могли продовжувати повноцінно використовувати ноутбук. У ході діагностики важливо визначити характер ушкодження – апаратний або програмний збій.

  Часто власники MacBook звертаються до сервісного центру для заміни клавіатури. Найчастіше макбук страждає після потрапляння рідини всередину, падіння чи ударів, після механічних пошкоджень. Заміна клавіатури досить швидкий ремонт, але ми не
  рекомендуємо проводити заміну навіть просто компонента самостійно. У нашому сервісному центрі досвідчені майстри швидко та якісно замінять клавіатуру на вашому ноутбуці після проведення безкоштовної діагностики. У таких випадках потрібна заміна клавіатури? При попаданні води на макбук необхідна повна заміна. Оскільки
  клавіатура на макбуку не розбирається, її неможливо очистити. У деяких моделях ноутбука клавіатура підлягає заміні з підсвічуванням. Якщо з ладу вийшла одна або кілька клавіш, але кріплення залишилося цілим, можна замінити лише кнопку. Якщо зламано роз’єм кнопок, тоді необхідна повна заміна клавіатури MacBook. Після механічного пошкодження на макбуку можуть перестати працювати клавіші, можливо, причина полягає у виході з ладу ланцюга живлення або контролерів. Іноді при натисканні клавіші чується хрускіт, після залиття ноутбука рідиною це часта проблема. У цьому випадку найкраще поміняти клавіатуру на нову, оскільки через деякий час корозія призводить до прогнивання ланцюгів живлення, що може стати причиною короткого замикання.

  Якщо ви хочете отримати консультацію або здати комп’ютер на діагностику, приходьте до нашого офісу в Києві чи Одесі. Для мешканців інших міст України ми пропонуємо доставку Новою Поштою. Ви можете надіслати нам пристрій для ремонту або тестування працездатності. Для мешканців столиці також є кур’єрська доставка, тому якщо комп’ютер зламався, а у вас немає можливості приїхати до нас, – більше не потрібно відкладати похід у сервіс. Під час ремонту ми використовуємо оригінальні комплектуючі з гарантією, встановлюємо їх за допомогою спеціальних інструментів та обладнання. За роботу відповідають найкращі інженери, які мають багаторічний досвід у ремонті техніки Apple.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір A1304 у Києві?