Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Запчастини для iPhone 6S Plus

Показані всі 18 товарів

Телефон швидко розряджається? Заміна батареї та будь-який ремонт iPhone 6S Plus у 2mac

Одна з популярних моделей смартфонів на сьогоднішній день залишається iPhone 6S Plus, який має потужні технічні характеристики, стильний дизайн і збільшені розміри. Міцність та якість складання телефону не здатні захистити його від поломок та звернень до сервісного центру. Компанія Apple відповідально підходить до випуску нових моделей та усунення несправностей у моделях, випущених раніше, а також передбачає встановлення в ході заміни виключно оригінальних комплектуючих. Неможливо захистити телефон від механічних дій, що відбуваються з вини самих власників. Вам може знадобитися ремонтувати iPhone 6S Plus у Києві та Одесі, в одному з наших офісів, після сильного удару чи падіння смартфону. Великий екран серйозно страждає від падінь на тверду поверхню, а потрапляння рідини призводить до поломки контактних доріжок та пошкодження шлейфів. Однією з слабих місць саме цієї моделі є основна камера, що пов’язано з розміщенням самого модуля камери.

Ми проведемо швидкий ремонт iPhone після безкоштовної діагностики.

Повний ремонт iPhone 6S Plus може бути проведений внаслідок механічної дії або збою у програмному забезпеченні.

Серед основних поломок можна назвати:

Попадання рідини всередину телефона

Якщо Ви упустили iPhone 6S Plus у воду або випадково пролили на нього напій, необхідно якнайшвидше звернутися до сервісного центру, оскільки тільки кваліфікований майстер зможе провести якісне чищення та сушіння комплектуючих. Наші майстри проводять різні послуги з ремонту iPhone 6S Plus, тому якщо Ви не знайшли на сайті процедуру, що Вас цікавить, не варто засмучуватися, просто приходьте в наш сервісний центр.

Механічний вплив

Відмінністю даної моделі є наявність великого екрана, який може зламатися або розбитися внаслідок падіння. Після удару чи падіння необхідно провести діагностику, що дозволить встановити майстру який елемент підлягає заміні.

Попадання пилу та дрібного сміття 

Внаслідок потрапляння пилу всередину пристрою або роз’єму телефон може не заряджатися, також може порушитися робота динаміка або мікрофона. Висока якість робіт та доступні ціни на ремонт iPhone 6S Plus головні якості нашої компанії.