SuperDrive/ Combodrive, Optical Bay для MacBook, Pro, Air, iMac

Показані всі 4 товарів

На сьогодні, використання дискових накопичувачів є дуже актуальним і поширеним. Хоч в поточну епоху хмарних служб та флеш-накопичувачів дані не так часто, як раніше, передаються на дисках, багато користувачів та такі сучасні пристрої, як MacBook, все ще зберігають установчі диски або драйвера.

Крім того, використання CD-пристрою на MacBook може слугувати способом зробити пристрій більш «прокачаним». Ми говоримо про встановлення другого жорсткого диска або накопичувача SSD. Для цього використовується “так званий” Optical Bay для MacBook , який є спеціалізованим слотом, встановленим у відсік для дискового пристрою і використовується для підключення другого жорсткого диску або накопичувача без встановлення додаткових драйверів і взагалі будь-яких додаткових дій. Будуть потрібні лише Optical Bay та новий жорсткий диск.
Заміна цих накопичувачів не є надмірно складним завданням. Тим не менш, якщо є така можливість, краще встановити нові деталі з допомогою працівників сервісного центру. Наприклад, у Києві Ви можете не тільки придбати відповідні деталі, але й встановити їх у нашому сервісному центрі.

Щоб замінити CD-пристрій для MacBook необхідно не більше півгодини. Таким чином, можливо не лише заощадити певну кількість фінансів, оскільки наша продукція пропонується за оптимальними цінами, але й зекономити значну кількість часу для встановлення придбаного обладнання, оскільки наші фахівці виконують ці процеси на високому рівні якості і з високою швидкістю.

Для придбання цих продуктів в інших регіонах України, Ви можете використати можливість доставки товарів, яка виконується Новою Поштою. Завдяки усталеній логістиці ми доставляємо продукцію у мінімальний проміжок часу, незалежно від Вашого місцезнаходження в Україні.