Акумуляторні батареї для MacBook, Air, Pro, iPhone, iPad

Показані всі 65 товарів

Акумулятор для MacBook Pro, Air, Retina – коли час змінити?

Комп’ютери та ноутбуки каліфорнійської компанії Apple швидко набувають популярності в Україні. Не секрет, що такі пристрої поєднують у собі надзвичайно високу якість у всьому: від дизайну до фабричної збірки, програмного забезпечення та конфігурації, вони давно вже стали знаком стилю і є незамінним супутником будь-якої креативної та яскравої людини. Однак, як і всі інші пристрої в цьому світі, техніка Apple іноді може ламатись. І найчастіше це акумулятор для MacBook.

Наприклад, пошкодження, заводський брак, втрата ємності, раптове вимкнення та здуття акумулятора, можуть потребувати термінової заміни акумуляторної батареї Вашого улюбленого MacBook Air. Для того, щоб не витрачати довгі години на пошуки бажаної запчастини, зв’яжіться з нашим інтернет-магазином: ми раді повідомити, що ми працюємо не лише у Києві, але й на території всієї України!

Ті люди, які багато працюють з Макбуком, дуже добре знають, наскільки цей комп’ютер надійний та захищений від різних внутрішніх загроз. Незважаючи на це, поломки, на жаль, трапляються і в ньому, і ніхто, на жаль, від них не застрахований. Це абсолютно природно для будь-якої високотехнологічної речі, тому Ви не повинні засмучуватися: заміна акумулятора у MacBook поверне комп’ютер до життя, який й надалі слугуватиме Вам протягом багатьох років, роблячи працю та дозвілля приємною справою, дозволить насолодитись високою ефективністю та передовими трендами сучасності.

Де придбати акумулятор, батарею для MacBook, iPhone, iPad?

Деякі задаються питанням, скільки коштує акумулятор для MacBook Pro/ MacBook Air або iPhone/iPad в Україні? Ми поспішаємо запевнити Вас: сума буде досить розумною, якщо звернутися до людей, які люблять і знають свою справу, присвячуючи все своє життя роботі з пристроями Apple. Саме з цієї вагомої причини, у нас в магазині у будь-який час Ви з легкістю можете придбати акумулятор для MacBook будь-якої моделі: Air, Pro, Retina або будь-якої моделі iPhone чи iPad.

Ми будемо раді бачити Вас серед багатьох наших задоволених клієнтів та забезпечимо найкращий сервіс. Компетентні, обізнані та досвідчені фахівці магазину дадуть вичерпну та кваліфіковану відповідь на будь-яке питання, що може виникнути.

Відео заміни акумуляторів MacBook (Pro до 2012 року, Air до 2017 року)