Ремонт iMac A1224

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iMac A1224 може бути потрібним внаслідок порушення роботи системи охолодження, падіння або удару, окислення внутрішніх комплектуючих. Після фізичного пошкодження може розбитися скло або сам дисплей моноблоку, що спричинить дорогий ремонт iMac A1224. Трапляються проблеми з роботою відеокарти, спотворюється
  кольори або пропадає зображення під час завантаження. Щоб вирішити цю проблему, необхідно замінити відеокарту IMac. При пошкодженні блока живлення комп’ютер може не вмикатися, щоб встановити точну причину поломки необхідно провести
  діагностику устрою.

  Після фізичного впливу або попадання пилу всередину шару дисплея можуть з’являтися смуги та плями, що іноді призводить до спотворення кольору. Після ударів і падінь навіть надійний корпус не може захистити крихкий дисплей. Будь-який механічний вплив здатний призвести до появи тріщин, вм’ятин і сколів на дисплеї. Незважаючи на якість та надійність «яблучної» техніки, вона не застрахована від поломок, які найчастіше трапляються з вини самих користувачів. Неакуратне поводження з макбуком призводить до серйозних пошкоджень, особливо після пролиття на комп’ютер будь-якого напою. Якщо вам потрібна заміна екрану, рекомендуємо звернутися до сервісного центру та утриматися від самостійного ремонту iMac A1224.

  Оскільки якщо за справу береться людина, яка не знає структуру техніки Apple, виконуючи даний вид ремонту без використання спеціальних інструментів та обладнання, то є велика ймовірність пошкодити більш серйозні деталі. Говорячи про заміну матриці, варто відзначити, що це технічно складний процес, адже для початку необхідно зняти сам дисплей, використовуючи для цього дороге обладнання, що дозволяє нагріти клей і демонтувати комплектуючі. При заміні потрібно бути максимально обережним, і не допустити попадання вологи, пилу або відбитка пальця на моніторі. Тому наші майстри працюють за просторим, світлим та чистим робочим місцем.

  Чому ремонт iMac A1224 варто довірити майстру?
  У нашому сервісному центрі працюю висококваліфіковані інженери, які займаються ремонтом будь-якої складності. Ми проводимо як заміну жорсткого диска, так і профілактичне чищення комп’ютера, заміну дисплея в зборі, а також можливе встановлення Mac OS X. Під час ремонту ми використовуємо спеціальний набір інструментів, покладаємось на багаторічний досвід та надаємо гарантію на проведені роботи. Якщо ви помітили, що ваш моноблок почав підвисати під час завантаження важких програм, можливо проблема полягає в тому, що необхідна заміна термопасти і чищення від попадання пилу, можливо погано працює жорсткий диск, а іноді проблема полягає в роботі операційної системи. Встановлення Mac OS X проводиться після проведення комплексного ремонту, встановлення таких комплектуючих, як SSD або жорсткого диска. Перш ніж усувати причину поганої роботи макбука, необхідно провести діагностику пристрою та виявити у чому полягає поломка. У нашому сервісі ця послуга проводиться абсолютно безкоштовно, навіть у разі відмови від подальшого ремонту. Ця операція не є складною, але не рекомендується виконувати її самостійно, оскільки будь-яка неправильно поставлена ​​галочка може призвести до неправильної установки операційної системи, а іноді навіть до повної втрати важливої ​​інформації, яка зберігається на комп’ютері.

  Але після тривалої експлуатації, всередину корпусу проникає пил та сміття, які осідають на важливих елементах комп’ютера. Нерідко через це може вийти одна з важливих комплектуючих, таких як материнська плата або жорсткий диск. Також накопичення пилу призводить до погіршення роботи охолодження та подальшого перегріву комп’ютера, що суттєво знижує його продуктивність. Багато власників звикли звертатися до сервісних центрів, тільки через серйозну поломку, і абсолютно забувають про необхідність чищення ноутбука від пилу 1-2 рази на рік. Чищення пилу займає небагато
  часу, тому ви можете звернутися до нашого сервісного центру та отримати повністю робочий моноблок, який більше не зависатиме та гальмуватиме при роботі. Також не варто забувати про заміну термопасти, оскільки вона з часом висихає, що призводить до активного нагрівання.

  Ми приймаємо пристрої на ремонт у сервісному центрі та офісі в Одесі. Якщо ви проживаєте в іншому місті України, можете відправити на ремонт iMac A1224 Новою Поштою та отримати робочий комп’ютер із гарантією на 3 місяці. Ми використовуємо оригінальні комплектуючі зі свого складу запчастин, що дозволяє забезпечувати як якість роботи, так й підтримувати оперативність ремонту.
  Де провести терміновий ремонт Аймак A1224 у Києві?