Запчастини та деталі до iPhone

Які найпопулярніші запчастини для iPhone?

Велика кількість людей надає свою перевагу саме техніці Apple, аргументуючи це з надійністю та якістю. Але в процесі неправильної експлуатації пристрій вимагає ремонту. Для успішного усунення дефектів знадобляться оригінальні запчастини для iPhone. Залежно від складності виконання та зриву, майстер вибере Вам відповідні компоненти.

Щоденний сервісний центр 2MAC обслуговує понад 50 клієнтів. При падінні першим страждає дисплей (LCD-дисплей), він зайняв перші місця в категорії найпопулярніших деталей. Друге місце займає акумулятор, експлуатаційний ресурс якого розроблений для 500 циклів зарядки. Третє місце займає роз’єм синхронізації зарядки, коли волога потрапляє у вразливе місце, ця деталь негайно виходить з ладу. У майстрів нашого сервісного центру завжди є повний склад оригінальних запчастин під рукою, для проведення ремонту не знадобиться багато часу.

Де придбати оригінальні запчастини для Apple iPhone?

Не треба негайно бігти за новим пристроєм, оскільки замінити зламану частину набагато простіше та економніше. Тільки в нашому інтернет-магазині 2MAC Ви можете придбати оригінальні деталі та замінити їх у нас в Києві. Ми є найбільшим постачальником запчастин Apple в Україні. На нашому складі Ви знайдете деталі для iPhone різних моделей та різної якості, що дозволить Вам виконати ремонт iPhone якнайшвидше. Кожна запчастина забезпечується гарантією 3 місяці.
Для того, щоб замовити ремонт iPhone, Вам потрібно:
– залишити заявку на зворотній дзвінок;
– зателефонувати на номер телефону (073) 043-048-3;

🔩 Запчастини Оригінал
💰 Бонуси Знижки, програми лояльності, обміну, акції
📍 Сервісні центри Київ, Харків
📑 Гарантія 1-6 місяців
🚗 Кур’єрське обслуговування від 80 гривень
📫 Доставка по Україні Новою Поштою, кур’єром, післяплатою, за передоплатою
📞 Замовити зворотний дзвінок Можна на сайті