Ремонт та профілактика XBox у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Професійний ремонт XBox у Києві

  Професійний ремонт XBox у Києві

  XBox 一 лінійка ігрових консолей, розроблена компанією Microsoft. Перша приставка побачила світ 2001 року. Все почалося з того, що чотири розробники компанії DirectX замислилися про винахід свого продукту. По-перше, їм хотілося винайти щось нове у геймерській індустрії. По-друге, суттєво обігнати Sony та їх Playstation. І у них вийшов гідний конкурент вищезазначеному виробнику. Вона дозволяє грати у відеоігри різних жанрів, дивитися стрими, використовувати різні програми та багато іншого. Xbox також має власний онлайн-сервіс Live, який дає можливість взаємодіяти з іншими користувачами через Веб. Але ця техніка має свої слабкі місця. Рано чи пізно знадобиться допомога фахівців сервісу та професійне чищення. Про це докладніше.

  Найчастіші поломки XBox

  Поширені несправності XBox, з якими стикаються геймери:

  1. Перегрівання консолі.

  Найбільш поширена проблема, з якою стикаються користувачі. Причина полягає у забрудненні системи охолодження та несвоєчасній заміні термопасти. Гаджет втягує холодне повітря через нижній відсік приставки та за допомогою вентилятора розганяє його по решті запчастин, охолоджуючи їх. Усередину разом із потоком кисню потрапить пил. Згодом вона почне накопичуватися на комплектуючих, ускладнюючи роботу кулера. Корпус почне нагріватися, тому що йому просто не вистачає потужності впоратися із навантаженням. У цьому випадку допоможе лише ремонт спеціалістами сервісу.

  2. Спотворення або відсутність зображення.

  Поломка криється у механічному пошкодженні корпусу ігрової приставки XBox. Швидше за все, був сильний удар, можливо впустили. Необхідна детальна діагностика професіоналів СЦ, щоб розібратися, яка саме комплектуюча вийшла з ладу, а потім проводити ремонт.

  3. Некоректна робота дисководу.

  Ця складова XBox зношується з часом. Особливо коли користуєтеся гаджетом не один рік. Для початку потрібно розібратися, чи допоможе профілактика в сервісі та чищення від пилу чи заміна диска. На ці запитання зможе відповісти лише кваліфікований майстер.

  4. Мимовільне вимкнення або перезавантаження без причини.

  Корінь проблеми криється в процесорі, материнській платі та системі охолодження. Зверніть увагу на підозрілі шуми, гудіння, температуру консолі. Перевірка фахівця необхідна, якщо хочете повноцінно розібратися з несправністю, а не займатися самолікуванням. Може знадобитися лише процедура профілактики або заміна запчастини на нову оригінальну.

  5. Роз’єм живлення

  Через тривалу інтенсивну експлуатацію може зламатися роз’єм живлення. Це досить поширена проблема у нових консолей. Для початку перевірте, чи щільно входить кабель зарядки в роз’єм. Якщо він бовтається або випадає, необхідно звернутися до фахівців. Можливо потрібне чищення від пилу або заміна деталі на нову оригінальну.

  Ремонт XBox усіх моделей у сервісному центрі 2Mac

  Для замовлення послуги детальної діагностики у Києві можете скористатися сайтом СЦ. Залиште свій номер телефону, ім’я у правій верхній частині веб-сторінки. З вами зв’яжеться менеджер по роботі з інтернет заявками і відповість на будь-які питання, що цікавлять: ціна за ремонт, наявність комплектуючих для ремонту.