Ремонт iPad Air 3

Замовити зворотній зв'язок

  Новий iPad Air 3 вийшов на ринок продажів у 2019 році. Ми всі знаємо, що компанія Apple виробник якісних товарів, які служать нам довго вірою і правдою, але не потрібно упускати той момент, що ми не завжди точно все робимо за інструкцією.
  Де ж зробити якісне обслуговування iPad Air 3 у Києві з використанням оригінальних запчастин?
  І у нас є для вас відповідь: відремонтувати iPad Air 3 у Києві можна в нашому сервісному центрі 2МАС. Чому нам ви можете довірити ремонт вашого iPad Air 3? Відповідь проста, у нашому сервісному центрі ми використовуємо лише оригінальні запчастини для iPad Air 3 та інших пристроїв. Наша компанія вже 10 років працює у сфері обслуговування Apple. Ми відремонтуємо техніку в найкоротші терміни, до кожного клієнта у нас професійний підхід, після ремонту вашого пристрою ви отримуєте гарантію, де вказано період її закінчення.
  Проблеми, які виникають з iPad Air 3, з якими саме Ви звертаєтеся до нас у сервісний центр найчастіше.
  Але почнемо ми з модельного ряду що включає A2152, A2123, A2153, A2154. Часті проблеми це: розбитий дисплейний модуль, погнутий корпус, смуги на дисплеї, не працює тачскрин, не коректно працює акумулятор, залитий водою або іншою рідиною, проблема з камерою внаслідок механічного пошкодження, проблема з динаміками внаслідок попадання пилу, забите гніздо від крихт або його хитання, забули пароль або айклауд від вашого девайсу. Ви всі знаєте, як важливо обслуговування вашого пристрою, як важливі запчастини які використовуються. Не завжди проблема в використання техніки, ніхто не скасовував брак на заводі, але це не вирок, якщо у вас не минув період покупки айпада, ми пропонуємо обмін, але тільки після перевірки серійного номера, щоб переконатися що ваш айпад дійсно підходить під програму обміну, всю інформацію можна

  уточнити у менеджера, зателефонувавши на гарячу лінію 2МАС та дізнатися про всі нюанси програми обміну.
  Чому ми радимо вибрати нас, а не інші сервісні центри?
  Відповідь очевидна, ми використовуємо оригінальні запчастини, у нас на сайті всі ціни на ремонт техніки вказано вже з урахуванням запчастин та вартістю встановлення. Ми без проблем замінимо на вашому айпаді камеру, дисплей, роз’єм зарядки синхронізації, динамік, ми також маємо послугу з переклею дисплея.

  Діагностика iPad Air 3 якщо ця механічна поломка займає 1-2 години, якщо айпад був залитий рідиною, то перевірка складає 1 робочий день, тому що потрібно висушити плату і перевіряти справність вашого девайсу. Ви нічого не платите за діагностику вашого iPad Air 3 за умови ремонту вашого айпада у нашому сервісному центрі, якщо ви відмовляєтесь, то вартість діагностики 200 гривень. Якщо вам потрібен терміновий ремонт техніки, ви можете зателефонувати на гарячу лінію (номер вказаний на сайті) і вас менеджер запише на час, який зручно вам, а також проконсультує. Справність несправностей вашого iPad Air 3 займе від однієї години до одного робочого дня в залежності від поломки вашого гаджета. Заміна скла (тачскріна) на iPad Air 3 наші майстри роблять 2 робочі дні так, як процедура відрізняється від заміни дисплейного модуля. Якщо ви забули айклауд від вашого iPad Air 3, то ми офіційно допоможемо розблокувати вашу техніку,допоможемо перевстановити операційну систему, у найкоротші терміни усунути поломку. Крім усунення несправності, ви можете придбати оригінальні аксесуари (кабель, блок зарядки, навушники) чохол і поклеїти захисне скло. У нас є знижки для кожного клієнта, при залишеному Google відгуку, так як нам важлива ваша думка для покращення роботи нашої команди. Нам важливо прагнути кращого і йти до результатів разом з вами. Віддавши ваш iPad Air 3 на ремонт, ви будете задоволені, а після 3-го звернення ви отримуєте знижку на запчастини з усунення проблеми 10%. Дешевше та якісніше ніж у нас ви не знайдете у Києві.