Ремонт Apple Watch

Замовити зворотній зв'язок

  Професійний ремонт Apple Watch у Києві

  Професійний ремонт Apple Watch у Києві

  Епл Вотч свого часу справили справжню революцію на ринку мобільних пристроїв. Це не просто годинник, який показує час і не звичайні фітнес-браслети. Девайс 一 прорив Apple з адаптованою системою iOS, потужним процесором, енергоємною батареєю. З їх допомогою можна відстежувати активність користувача, приймати дзвінки, надсилати SMS-повідомлення. А інтерактивні інноваційні циферблати зроблять із цього гаджета модний аксесуар із неповторним дизайном. Але, як і будь-яка інша техніка Apple Watch, має свої вразливі місця. Рано чи пізно доведеться звернутися за допомогою до фахівців сервісу для проведення ремонту.

  Найчастіші поломки Епл Вотч

  Традиційно несправності поділяються на дві групи:

  1. З вини людини.
  2. Програмні баги.

  Перша категорія найпоширеніша. Про неї більше говоритимемо, оскільки виробничий шлюб зустрічається набагато рідше.

  Розбитий екран

  Матриця Apple Watch не захищена належним чином від фізичних ушкоджень. Зараз є багато аксесуарів для захисту екрана. Спеціальні плівки, практично непомітні на поверхні скла, силіконові чохли, щоб уберегти корпус від сколів. Але, як показала практика, розбити можна навіть найзахищеніший гаджет. Годинник постійно знаходиться на руці. Можна ненароком зачепити гострий предмет, сильно натиснути. LCD страждає насамперед. Полагодження в цьому випадку 1 єдиний можливий варіант виправити проблему, що виникла. Процес ремонту складається з кількох етапів:

  • Нагрівання комплектуючої по периметру за допомогою спеціального промислового фена.
  • Сепарування пошкодженої запчастини медіатором із гострим кінцем.
  • Відкріплення детектора Force Touch. Він знаходиться одразу під матрицею.
  • Вимкнення акумулятора та шлейфу LCD.
  • Зачищає порожнини, що звільнилася від слідів попадання води, пилу.
  • Встановлення нового екрану, фінальна діагностика перед видачею клієнту.

  Поломка батареї

  Процес зносу характерний як для акб айфона чи макбука. У Apple Watch встановлено літій-іонну деталь, яка розрахована на певну кількість циклів перезаряду. В середньому до 4 років ремонт запчастини вам не загрожує, якщо звичайно дотримуєтеся всіх умов експлуатації. Але згодом все одно доведеться звернутися до майстрів СЦ для проведення ремонту. Алгоритм заміни складається з кількох етапів:

  • Сепарація матриці.
  • Для відключення АКБ знадобиться тонкий пластиковий стик, щоб не пошкодити LCD шлейф.
  • Встановлення нової оригінальної деталі та діагностика перед видачею клієнту.

  Залиття

  Виробник стверджує, що всі гаджети Apple захищені від попадання вологи та пилу за стандартом iP. Але якщо мав місце сильний удар, весь цей захист руйнується, як картковий будиночок. Вода проникне всередину пристрою та спровокує процес окислення мікросхем. Першою постраждає материнська плата, акб. Ремонт та процедура відмиву необхідна. І що раніше звернутися до майстрів, то краще. Насамперед, це діагностика внутрішнього наповнення Епл Вотч: перевірка працездатності батареї, аналіз зовнішнього вигляду шлейфів. Займає весь процес у середньому до 1 робочого дня.

  Ремонт Apple Watch всіх моделей у сервісному центрі 2Mac

  Для заказа услуги по ремонту можете воспользоваться сайтом сервиса. Из перечня моделей выберите необходимую и нажмите купить. С вами свяжется менеджер по обратке интернет-заявок и запишет на процедуру починки в любое удобное для вас время. Перед началом ремонта специалист СЦ проконсультирует вас о цене за замену. Подскажет, сколько времени займет весь процесс. Также предоставит документ, подтверждающий принятие на обслуживание.

  Де провести терміновий ремонт Еплвотч у Києві?