Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Ремонт Macbook Air A1466

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Air A1466 може стати наслідком неакуратного поводження (пролиття напою, закриття кришки ноутбука за наявності стороннього предмета на клавіатурі, сильного удару або падіння). Але іноді пошкодження спричинені самостійним втручанням в унікальну архітектуру пристрою, непрофесійним ремонтом макбука. Заводський брак зустрічається дуже рідко, але від нього не застрахований користувач. Бажаєте швидко та якісно відновити роботу комп’ютера? Це можливо лише за наявності обладнання та набору інструментів, а також досвіду роботи з ремонту яблучних пристроїв. Щоб встановити який характер пошкодження призвів до порушення роботи комп’ютера, необхідно провести діагностику. У нашому сервісному центрі це безкоштовна процедура, що займає не більше 30 хвилин, після чого можна сказати апаратне ушкодження або програмний збій необхідно усунути.

  Ще в 2008 році вийшли перші MacBook Air, нова модель у стильному дизайні, підкорила шанувальників техніки Apple своєю функціональністю та тонкістю ноутбука. З цього моменту у світі сучасних технологій з’явилося чимало ультратонких ноутбуків, але вони не змогли також гармонійно поєднати потужну начинку, елегантність та компактність девайсу. Складність ремонту MacBook Air полягає в оригінальній архітектурі “яблучної” техніки, тому не потрібно самостійно проводити заміну будь-яких деталей. У MacBook Air немає вінчестера, замість нього встановлено SSD, що дозволяє заощадити простір, зменшити навантаження на систему охолодження ноутбука. Оперативна пам’ять у цій моделі розміщена на материнській платі.

  Серед поломок можна виділити такі як: Не працює USB порт. Типові ознаки: макбук не реагує на підключення USB пристроїв, або він фізично пошкоджений, що перегорів. В цьому випадку необхідний ремонт Macbook Air A1466 або заміна USB порту MacBook Air.

  Не працює звук на макбуці. Типові ознаки: не відтворюється звук у підключених до аудіороз’єму пристроях, або вбудовані динаміки працюють з перериванням, горить червоний індикатор. Після проведення діагностики проводиться заміна аудіо порту MacBook Air.

  Зарядний пристрій MagSafe не підключається. Типові ознаки: мабук не реагує на підключення зарядного пристрою, не відбувається заряджання батареї. Проводиться діагностика зарядного пристрою та плати PowerBoard, ремонт Macbook Air A1466 MagSafe чи плати живлення.

  Не працює картридер. Типові ознаки: кардрідер не читає карту SD. Необхідні роботи: діагностика, чищення, ремонт або заміна порту для картридера MacBook Air.

  Корпуси макбуків виготовлені із алюмінію за фірмовою технологією Apple Unibody. Тому він досить міцний та зносостійкий, на відміну від пластикових ноутбуків. Але під час падіння, сильного тиску або здуття батареї пошкодиться і він. Також можливе зношування петель екрану, внаслідок чого він падатиме, в деяких випадках необхідна заміна окремих клавіш клавіатури.

  Деформація корпусу через здуття батареї. Типові ознаки: деформація, увігнутий корпус батареї живлення, можливий знос трекпада або клавіатури. Необхідна заміна батареї MacBook Air, рихтування корпусу, ремонт трекпаду MacBook Air або інших пошкоджених елементів.

  Пошкодження макбуку після падіння. Типові ознаки: тріщини, вм’ятини, деформація корпусу. Необхідні роботи: діагностика щодо внутрішніх пошкоджень, якщо вони в наявності, тоді ремонтуються в першу чергу. Зовнішні пошкодження ремонтуються або можуть бути замінені.

  Розшарування верхньої кришки. Типові ознаки: алюміній починає розшаровуватися на екранному блоці, і маленькі шматочки металу «лущаться». Необхідні роботи: в залежності від складності пошкодження, проводиться ремонт або повна заміна екранної кришки MacBook Air.

  Проблема з петлі екрану. Типові ознаки: кришка екрана не тримається у розкритому вигляді, або тримається слабко та падає. Також може відчуватися люфт, хитання в області петель. Необхідні роботи: підтягування петель на макбуці або повноцінна заміна.

  Наша компанія лідирує з постачання комплектуючих для MacBook по всій Україні, а також займається ремонтом техніки Apple. Високоякісні фахівці проведуть безкоштовну діагностику пристрою, після чого встановлять терміни та вартість ремонту MacBook Air у Києві. Ми щодня приймаємо на ремонт Macbook Air A1466 та інші пристрої як у головному сервісному центрі, так і в офісі в Одесі. Ви можете надіслати нам свій макбук з будь-якого населеного пункту і ми полагодимо його з гарантією, у найкоротші терміни.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір A1466 у Києві?