Ремонт iPhone 12 Pro Max у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Власники гаджетів знають, що навіть щойно придбаний телефон не дає гарантії уникнення відвідування сервісу. Ніхто не захищений від нещасних випадків, тому краще зберегти на майбутнє адресу, куди звернутися для ремонту улюбленого девайса.

  Основні причини поломки телефонів чи чому потрібно йти у сервіс

  Незважаючи на те, що новий смартфон інноваційний і просунутий, але як і будь-який інший гаджет, iPhone 12 Pro Max незахищений від пошкоджень. І найчастіше основна причина криється не в самому збої роботи iPhone, а в неакуратному поводженні з ним.

  Заміна екрану iPhone 12 Pro Max

  Найчастіша причина звернень до сервісного центру. Неправильна експлуатація, пара неправильних рухів – і на екрані вже утворилася тріщина. Деякі користувачі не надають значення таким ушкодженням, і можуть ходити з розбитим дисплеєм тривалий час. Але краще відразу зробити заміну екрану, щоб уникнути серйозніших ремонтних робіт.
  Причиною поломки екрану найчастіше стає механічне пошкодження – падіння з висоти, сильний удар об інший предмет, попадання вологи.
  Як зрозуміти, що потрібно замінити дисплей iPhone?

  • не працює тачскрин;
  • видно пікселі, смуги, є ділянки різного кольору;
  • телефон зовсім не вмикається.

  Захисне скло

  Потрібно, якщо ви хочете захистити свій телефон додатковим аксесуаром, який дозволить вберегти смартфон від зношування та зайвих пошкоджень. Обклеювання майстер може зробити при вас, буквально за 3-7 хвилин.

  Заміна камери iPhone 12 Pro Max

  Один з дорогих ремонтів, оскільки полягає у пошуку оригінальних та дорогих запчастин. У цій моделі телефону модуль камери розташований на піднятій платформі, що найчастіше піддає додатковому ризику гаджет. Адже найпоширенішими причинами звернення до сервісу можуть бути:

  • падіння чи удар;
  • механічне пошкодження;
  • попадання вологи;
  • знос деталі.

  Камера iPhone 12 Pro Max є комплексом з трьох девайсів – це три пристрої по 12 мегапікселів, тому важливо, щоб всі вони працювали як єдине ціле.

  Заміна камери точно продовжить термін роботи улюбленого телефону.

  Заміна корпусу

  Дозволить повернути колишню красу вже побувавшого у колотнечі гаджета. Позбавить подряпин, потертостей, вм’ятин та інших серйозних механічних пошкоджень. Для того, щоб замінити корпус, часто потрібна серйозна причина. Найчастіше вона пов’язана з неправильною експлуатацією телефону. Але такий капітальний ремонт дозволить ще не один рік насолоджуватися справною роботою мобільного.

  Ремонт iPhone 12 Pro Max після потрапляння вологи

  Лідує у списку поломок через неналежне використання. Ремонт такого типу залежить від серйозності внутрішніх пошкоджень гаджета. В рамках сервісних робіт може знадобитися як заміна акумулятора, так і пошкодженого дисплея, ремонт тачскрину, ремонт шлейфу або чищення контактів. У такому разі важливо не гаяти часу – при попаданні вологи відразу вимкнути телефон і звернутися за допомогою до професіоналів.

  Заміна батареї

  Не так часто трапляється на початку користування телефоном. Планове оновлення акумулятора потрібне не раніше ніж через 2-3 роки. Основними характеристиками того, що потрібно замінити батарею, стануть такі сигнали:

  • різке вимикання телефону при достатньому заряді;
  • робота тільки при підключенні до мережі;
  • різке вимкнення при зміні температур.

  Є ряд найбільш поширених питань, які рано чи пізно виникають у користувачів нової моделі iPhone. Давайте розберемо основні запити:

  1) Чому перегрівається iPhone 12 Pro Max

  • Використання бездротової зарядки. Одна з найчастіших причин нагрівання телефону. Не вимагає будь-яких особливих дій або звернень у сервіс, оскільки телефон сам може регулювати критичну температуру;
  • часте використання програм, особливо ігор. Головна порада – частіше закривати відчинені вікна, очищати кеш;
  • недотримання температурного режиму в експлуатації – банальний перегрів під прямими променями сонця;
  • оновлення програм також може призвести до часткового перегріву пристрою.

  2) Чи потрібно використовувати захисне скло для iPhone 12 Pro Max

  Представники Apple стверджують, що у телефонів останніх моделей екран став у чотири рази міцнішим, ніж у початкових. Але краще не випробовувати його на міцність, і вберегти новий смартфон. Захисне скло не тільки стане гарантією від великих пошкоджень, а й допоможе уникнути дрібних подряпин.
  Якщо ви звернетеся за новим склом у сервіс 2Mac, то вам запропонують на вибір з декількох варіантів: пластикових або скляних. Також можна вибрати тип скла, виходячи з якого будуть зрозумілі розміри. Скло RhinoShield, Totallee відрізняється товщиною, зоною покриття, наявністю рамки.

  3) Скільки заряджається 12-й iPhone 12 Pro Max?

  Середній час повної зарядки акумулятора від 2-х-3-х годин. За цей час пройде повний цикл. Але фахівці радять не доводити пристрій до повного розряджання батареї.
  Основні рекомендації щодо правильної зарядки iPhone 12 Pro Max:

  • заряджати, з показниками не нижче 20%. Надто висока напруга в літій-полімерних клітинах шкодить акумулятору;
  • використовувати тільки оригінальні пристрої;
  • якщо і заряджати вночі, то бажано без чохла, на рівній поверхні та подалі від ліжка.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 12 Pro Max у Києві?