Ремонт iPad Mini

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPad Mini може знадобитися за кілька років гарної роботи, адже кожна запчастина має обмежений термін служби. Прискорити звернення до сервісу може неакуратне поводження зі своїм девайсом, адже сильний удар, розлита кава на планшет може серйозно пошкодити внутрішні контакти, шлейфу та запчастини. Можливо, під час розмови через скайп або будь-який месенджер вас не чує співрозмовник, необхідно перевірити мікрофон. Іноді відновити роботу допомагає звичайне чищення від пилу та сміття, але найчастіше необхідна заміна комплектуючої.

  Коли потрібний ремонт iPad Mini?

  Після самостійного ремонту чи звернення до компетентного майстра. Багато користувачів думають, що можуть і самі ремонтувати iPad Mini в домашніх умовах, при цьому досить переглянути кілька відео в інтернеті. Але не всім вдається лагодити планшет без подальшого звернення до сервісу. Ми щодня приймаємо у сервіс десятки яблучних пристроїв, більшість з яких потребують ремонту після спроби замінити запчастину вдома. Також користувачі вважають за краще економити на ремонтних роботах звертаються до сумнівних сервісів, де майстер може не мати багаторічного досвіду, використовувати звичайні інструменти та копії комплектуючих низької якості. Через кілька днів-тижнів після такого втручання в унікальну архітектуру планшета може з’явитися некоректна робота будь-якої комплектуючої.

  Фізичне ушкодження часто відбувається через недбальство. Сильний удар, падіння з висоти, призводить до появи зовнішніх дефектів на планшеті. Його презентабельний вигляд пропадає з появою вм’ятин, сколів та подряпин. У деяких випадках майстру вдається провести рихтування і вирівняти задню кришку, але найчастіше потрібно міняти запчастину на нову. Внаслідок механічного пошкодження може зламатися не тільки комплектуюча, а й конектор на материнській платі, розірватись шлейф. Іноді вберегти пристрій допомагає захисний чохол, що бере силу удару на себе.

  Природний знос може виникнути через кілька років роботи. Часто зношуються кнопки, які щодня використовуються багато разів. На екрані або корпусі можуть з’явитися потертості та подряпини в результаті взаємодії планшета з іншими предметами. У сервіс часто звертаються для заміни батареї, навіть якщо пристрій не зазнав негативного впливу, адже акумулятор має певну кількість циклів. З часом використання пристрою ємність батареї починає помітно знижуватися, і при досягненні позначки 70% вам потрібно постійно підключати зарядний пристрій.

  Попадання рідини всередину корпусу призводить до окислювальних процесів, корозії внутрішніх запчастин. Якщо ви випадково впустили планшет у воду або пролили напій, потрібно вимкнути пристрій і доставити до сервісного центру, щоб майстер очистив його від залишків вологи та просушив комплектуючі термофеном. Багато користувачів починають, перш за все, шукати поради в інтернеті, сушити пристрій в рисі або мікрохвильовій печі, після чого гарантовано слідує дорогий ремонт iPad Mini. Якщо ви не маєте можливості приїхати в сервіс, ми пропонуємо послуги з доставкою. Наш кур’єр може забрати планшет у ремонт за вказаною адресою, а після очищення та тестування девайсу, з вами обов’язково зв’яжеться наш менеджер.

  Ремонт iPad Mini у сервісному центрі починається з безкоштовної діагностики, а закінчується якісною заміною із гарантією. Ми пропонуємо швидко протестувати роботу планшета та назвати точну причину його некоректної роботи, навіть якщо ви не кидали та не заливали гаджет. Якщо ви надали багато інформації про поломку, майстру достатньо кількох хвилин для діагностики. Але якщо появу поломки ви не пов’язуєте з неакуратним поводженням, зношуванням або іншим впливом, проводиться глибока діагностика. Допоки майстер тестує комплектуючі, ви можете почекати в нашому офісі.
  Де провести терміновий ремонт Айпад Міні у Києві?