Кулери для MacBook, Air, Pro, iMac

Показані всі 37 товарів

Багато хто впевнений, що найважливішим у ноутбуці є процесор, відео-чіп та пам’ять. Але ці компоненти впливають на швидкодію, а ось стабільність роботи залежить від вентилятора чи кулера. При тривалій і безперервній експлуатації корпус пристрою досить сильно нагрівається, і якщо система, що охолоджує, несправна, то починає спостерігатися так зване зависання.

Ноутбуки MacBookAir та Pro дуже популярні та мають безліч шанувальників. Але вони не позбавлені недоліків. Кулери для MacBook Air можуть забиватися пилом, що згодом стає причиною припинення їх роботи. Порушення у роботі негативно відбиваються і стані акумулятора. У деяких випадках спостерігається порушення герметичності паяння на мікрочіпах пам’яті, процесора.

Кулер для MacBook pro, як і для Air, може почати сильно шуміти після того, як стандартний HDD буде замінений на SSD. Останній варіант жорсткого диска позитивно впливає швидкість обміну інформацією, проте перевантажує цим процесор, підвищуючи його температуру.

IMac також популярний серед шанувальників техніки Apple.Кулер для IMac, подібно до інших пристроїв такого роду, вимагає ретельного догляду. Виробниками передбачено автоматичну зміну швидкості обертання залежно від навантаження. Про те, що кулер найближчим часом може вийти з ладу, говорить шум, що супроводжує роботу і вібрація корпусу. Це відбувається внаслідок пошкодження лопат кулера або зношеності підшипника.

Ноутбуки MacBook Air, Pro та IMac – продуктивні машини. Але через проблеми з кулерами вони можуть вийти з ладу. Тому важливо своєчасно змінювати цю деталь. Важливо, щоб він був оригінальним. Інтернет-магазин 2mac є першим спеціальним ресурсом, на якому можна придбати кулери для MacBook Air, Pro та IMac. Доступні ціни та