Кулери для MacBook, Air, Pro, Retina, iMac

Показані всі 37 товарів

Якісні кулери для MacBook, Air, Pro, Retina

Багато хто впевнений, що найважливішим у ноутбуці є процесор, відеочіп та пам’ять. Але ці компоненти впливають на швидкість, а ось стабільність роботи залежить від вентилятора або кулера. Під час тривалої та безперервної експлуатації корпус пристрою досить сильно нагрівається, і якщо охолоджувальна система несправна, то починає спостерігатися так зване “зависання”.

Ноутбуки MacBook Air і Pro дуже популярні та мають безліч шанувальників. Але й вони не позбавлені недоліків. Кулери для MacBook Air можуть забиватися пилом, що з часом стає причиною припинення їхньої роботи. Порушення в їхній роботі негативно відбивається і на стані акумулятора. У деяких випадках спостерігається і порушення герметичності пайки на мікрочіпах пам’яті, процесора.

Кулер для MacBook pro так само, як і для Air, може почати сильно шуміти після того, як стандартний HDD буде замінено на SSD. Останній варіант жорсткого диска позитивно впливає на швидкість обміну інформацією, проте перевантажує цим процесор, підвищуючи його температуру.

Оригінальні кулери для iMac

iMac також популярний серед шанувальників техніки Apple. Кулер для iMac, подібно до інших пристроїв такого роду, вимагає ретельного догляду. Виробниками передбачена автоматична зміна швидкості обертання залежно від навантаження. Про те, що ця деталь найближчим часом може вийти з ладу, свідчить шум, який супроводжує роботу, і вібрація корпусу. Це відбувається внаслідок пошкодження лопатей або зношеності підшипника.

Ноутбуки MacBook Air, Pro та iMac продуктивні машини. Але через проблеми з кулерами, вони можуть вийти з ладу. Тому важливо своєчасно міняти цю деталь. Важливо, щоб вона була оригінальною. Інтернет-магазин 2mac є першим спеціалізованим ресурсом, на якому можна придбати кулери для MacBook Air, Pro та iMac. Доступні ціни та доставка по Києву та регіонах України – ще один плюс.

Де провести терміновий ремонт кулера для MacBook, Air, Pro, Retina у Києві?