Запчастини та деталі для Macbook

Запчастини для MacBook у Києві

Ноутбуки завдяки своїй компактності та практичності давно витіснили стаціонарні комп’ютери. Тепер мало у кого можна зустріти громіздкі конструкції з безліччю дротів, настановними дисками. Більше ніяких спеціальних столів з отворами для системного блока та монітора. Для портативного ПК достатньо будь-якої твердої стійкої поверхні. З появою макбуків Apple користувач отримав ще більший комфорт, компактність. Macbook славиться своєю невеликою вагою, мінімалістичним дизайном, швидкістю роботи та довговічністю. При акуратному користуванні та своєчасному обслуговуванні ці девайси прослужать довгі роки. Однак, є запчастини які найчастіше виходять з ладу. Одні з вини користувача. Інші внаслідок зношування.

Каталог популярних запасних частин на Макбук

Акумуляторна батарея

Займає одне з перших місць серед уразливих деталей. Від неї безпосередньо залежить, як функціонуватиме ПК. Та й АКБ, що постійно сіла, завдає додаткових труднощів. Необхідно постійно шукати мережу живлення та носити із собою громіздкий комплект зарядного пристрою. За станом батареї потрібно стежити та правильно підібрати нову, якщо необхідна заміна. Фахівці нашого сервісного центру радять:

  • Вибирайте акумулятор відповідно до моделі девайса. Інформацію можна дізнатись на тильній стороні маку. На задній кришці вигравірувано серійний номер комп’ютера, модель А и 4 цифри.
  • Віддавайте перевагу новій запчастині. На виробах, що були у вживанні, є відпрацьовані цикли перезаряду. Простими словами вона вже стояла в гаджеті і працювала. Відповідно, є ступінь зносу. Краще купити оригінальну деталь із гарантією, можливістю повернення.
  • Зверніть увагу на зовнішній огляд. На поверхні комплектуючої не повинні бути великі подряпини, відколи, потертості. Шлейф, який з’єднується з материнською платою 一 рівний. А контакти на кінці золотаві, без іржі.
  • Також не зайвим буде провести перевірку працездатності. Це можна виконати у нашому сервісному центрі безпосередньо перед придбанням. Майстри проведуть додаткову діагностику за допомогою тестера-вольтметра.

Система охолодження

Перегрів макбука 一 досить поширена несправність. Приводом для занепокоєння є гарячий ПК. Вирішити цю проблему можна, почистивши внутрішнє заповнення корпусу від пилу. Система охолодження є цілим комплексом запчастин: пара кулерів, вентиляційні отвори, радіатор. Це єдиний організм із своїм алгоритмом дій. Якщо деталі справні, весь гаджет не перегрівається, не шумить, не торохтить.

В окремих випадках, профілактика не допомагає і необхідно замінити зламану деталь. Під час вибору кулерів акцентуйте увагу на новому товарі. Огляньте лопаті вентиляторів. Вони мають бути рівними, симетричними. Без додаткових потертостей, слідів корозії. Це жовтий наліт, який можна знайти на кінцях шлейфів. Якщо хочете надати перевагу Б/У товару, незначні подряпини допускаються. Перевірку працездатності можна виконати, підкинувши комплектуючі до ПК.

Клавіатура

Цей запасний елемент macbook страждає в основному через механічне пошкодження. Клавіатура, мабуть, найчастіше використовувана деталь в ноутбуці. Вона відповідає за набір тексту. Найчастіше до наших майстрів звертаються із проханням замінити кнопку або механізм клавіші. В окремих випадках почистити від накопичення пилу або усунути наслідки попадання вологи всередину корпусу: залипання, задвоєння. Заміна знадобиться лише в тому випадку, коли запчастина не функціонує повністю .

Ціни на запчастини для MacBook у професійному сервісному центрі 2Mac

Купити деталі можете на сайті нашого СЦ. Вгорі веб-сторінки є рядок пошуку. Туди вбийте модель гаджета. Перед вами відкриється весь перелік запчастин з ціною. Натисніть замовити та залиште свій номер телефону, ім’я для зворотного зв’язку з менеджером сервісу.