Ремонт MacBook Pro Retina у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт MacBook Pro Retina: після залиття, заміна екрану, батареї.

  Що ж, якщо Ви залили Ваш пристрій, не варто панікувати, а головне ні в якому разі не варто використовувати пристрій увімкненим! У терміновому режимі вимкніть ноутбук і поспішайте до нас! Адже при контакті з водою важлива кожна секунда, на жаль іноді навіть однієї краплі достатньо, щоб «вбити» працездатність ноутбука!

  Нас часто запитують: Яка ціна ремонту MacBook Pro Retina після контакту з водою? Ми ж не можемо відповісти на це запитання, не побачивши, а головне не продіагностувавши пристрій. Але ми поспішаємо Вас порадувати, у наших стінах працюють кваліфіковані інженери, які не просто лагодять маки, а й відновлюють навіть ті лептопи, на яких інші сервіси ставлять хрест! 96% ноутбуків, які до нас надходять на ремонт, повертаються робочими власнику!

  Заміна матриці на MacBook Pro Retina.

  Сьогодні Ви можете знайти величезну кількість сервісних центрів, які виконують ремонт макбук, але варто відзначити, що не всі беруться за такий складний ремонт, як заміна матриці на MacBook Pro Retina, адже даний тип роботи непростий з наступних причин. Перша з них – матриця сама по собі ніжна як кришталь, одне необережне натискання і все, матриця розбита, особливо це стосується новачків, які вперше беруться за такий ремонт, адже занапастити матрицю можна за дві секунди, а ціна якої не з дешевих. Тому ми рекомендуємо довірити такий тип роботи професіоналам! Так само нас запитують, коли потрібно змінювати матрицю, а коли кришку в зборі?

  Щоб відповісти коректно на це питання, варто зрозуміти собі з яких компонентів складається матриця. Якщо ж у Вас MacBook Pro, знайте спочатку встановлено захисне скло, потім сама матриця, а за нею знаходяться світлофільтри. Якщо ж удар був завданий тонким предметом, пошкодивши собою не тільки саму матрицю, а й світлофільтр, варто відзначити, що, змінивши просто дисплей, залишаться засвіти, адже матриця не відповідає за підсвічування, а лише за передачу зображення. Варто звернути увагу на те, що ми також змінюємо матриці і на таких ноутбуках, як MacBook 12” Retina.

  Заміна клавіатури

  Досить часто до нас приносять користувачі свої MacBook на виконання такого ремонту, як заміна клавіатури. Чому до нас часто попадає на ремонт MacBook Pro Retina саме з цією поломкою? Найчастіше клавіатури виходять з ладу через попадання вологи. Але і про те, що клавіатури на моделях з дисплеєм Retina починаючи з 2016рр часто ламаються самі по собі – знають усі.

  Варто відзначити, що клавіатура ремонту не підлягає і навіть якщо у Вас не працює лівий shift, або цілий ряд – відновити працездатність клавіші неможливо. У сервісному центрі 2Mac, Ви не тільки можете купити клавіатуру для MacBook у наших стінах, а й відремонтувати його завдяки нашим висококваліфікованим інженерам. Так само досить часто, до нас звертаються з проханням русифікувати клавіатуру, ми поспішаємо Вас порадувати, адже ми виконуємо лазерне гравіювання MacBook, завдяки чому на Вашому ноутбуці в лічені хвилини будуть відображатися російські символи.

  Де провести ремонт MacBook Pro Retina у Києві?

  Протягом багатьох років виконуємо ремонт МакБук Про Ретіна, завдяки чому фахівці сервісного центру 2Mac не тільки «набили» руку, але й так само набули навичок, які допомагають оперативно, а головне якісно виконувати свою роботу! Завдяки професійному обладнанню і золотим рукам наших спеціалістів ми визначимо причину несправності. Якщо ж ви розбили матрицю Вашого яблучного комп’ютера, інженери в свою чергу виконають такий ремонт, як заміна матриці на macbook pro retina 13” 15”. Крім якісного виконання ремонту, в наших стінах Ви зможете купити запчастини для macbook. Важливо відзначити, що у нас виключно оригінальні компоненти для макбук!