Деталі iPad 3 (2012)

Показані всі 17 товарів

Терміновий ремонт ipad 3 будь-якої складності

На сьогоднішній день техніка Apple займає лідируючі позиції з продажу комп’ютерів, смартфонів та планшетів. Яблучні гаджети відрізняються якістю збірки, потужним залізом та функціональністю. З 2010 року світ побачив перший IPad, а сьогодні ви можете вибрати планшет собі за смаком, адже лінійка значно розширилася. Стильний дизайн, великий екран і легка вага, а також швидкий процесор – це все про останні моделі айпадів. Але в деяких випадках власникам не вдається уникнути серйозних пошкоджень внаслідок сильного удару або падіння планшета.

Ви можете прийти до нашого сервісного центру або замовити ремонт ipad 3 на сайті 2mac. Оскільки компанія надає різні послуги з ремонту айпада 3, від заміни АКБ до перепаювання материнської плати, вартість уточнюйте у менеджера чи майстра під час безкоштовної діагностики. Перше звернення завжди передбачає діагностику планшета, за рахунок чого майстер може встановити конкретну причину пошкодження та повернути працездатність пристрою.

Крім високої якості, на Вас чекає доступна ціна ремонту ipad 3 та інших моделей яблучної продукції. Причинами поломок можуть стати сильні удари або падіння пристрою, потрапляння рідини або осідання вологи всередині планшета, перепад напруги під час заряджання. У деяких випадках можна зіткнутися із заводським браком, який проявляється у перші кілька днів роботи пристрою. При необхідності ремонтувати ipad 3 у Києві та Одесі, Ви можете одразу звернутися до сервісного центру 4mac, який спеціалізується на ремонті техніки Apple.

Втратили планшет? Ми проведемо якісний ремонт ipad 3 у найкоротший термін

Першим етапом будь-якого виду ремонту є безкоштовна діагностика, що дозволяє майстру встановити точну причину пошкодження та усунути її. Якщо внаслідок падіння пошкоджена системна плата або конектори, які на неї встановлені, необхідно провести резервне копіювання даних із планшета. Некоректна робота планшету може бути викликана як механічними пошкодженнями, так і збоями в програмному забезпеченні, тому без діагностики не обійтися. Установка стороннього софту може загрожувати збоями у роботі окремих програм, наприклад, може відкриватися одна з камер. На сайті представлені послуги з ремонту айпада 3 із заміни дисплейного модуля, батареї, динаміка, камер та інших запчастин.