Деталі iPhone 6S

Показані всі 19 товарів

Ми проводимо ремонт IPhone будь-якої складності та змінюємо всі запчастини

Техніка Apple відрізняється високою якістю та надійністю складання, але телефон не застрахований від пошкоджень. Причинами поломки можуть стати фізичні впливи, потрапляння рідини або природне зношування. Не намагайтеся самостійно проводити заміну навіть найпростішу, оскільки Ви можете легко погіршити стан телефону, що призведе до більш дорогого ремонту. Тільки в сервісному центрі може бути проведений якісний ремонт iphone 6s, оскільки досвідчений інженер, який використовує спеціальний набір інструментів та обладнання, не пошкодить сусідніх комплектуючих. Першим етапом будь-якого ремонту є безкоштовна діагностика, оскільки майстру необхідно встановити точну причину пошкодження, щоб її усунути.

Серед найпоширеніших послуг можна виділити:

– заміна акумуляторної батареї

– заміна скла або тачскріна

– ремонт роз’єму синхронізації

– ремонт після потрапляння вологи всередину пристрою

У нас Ви знайдете високу якість та доступні ціни на ремонт iphone 6s, швидке обслуговування та оперативний ремонт будь-якої складності. Ми усуваємо не тільки фізичні проблеми, але й збої в програмному забезпеченні. Наш сервісний центр надає різноманітні послуги з ремонту айфону 6s та іншої яблучної техніки, оскільки ми не перший рік спеціалізуємось на ремонті продукції одного виробника.

Потрібен ремонт iPhone? Приходьте до 2mac вже зараз

Якщо Ви помітили, що телефон не тримає заряд як раніше, необхідно звернутися до сервісного центру, оскільки встановити причину поломки можливо після проведення безкоштовної діагностики. Існує кілька причин, з яких телефон може некоректно працювати, а саме пошкодження акумулятора внаслідок фізичного впливу, здуття батареї після потрапляння вологи, вичерпання кількості циклів заряджання. У деяких випадках достатньо перевірити зарядний пристрій, оскільки він може пошкодитися в результаті тривалої експлуатації або поломки дроту. Також використання неоригінальної зарядки може призвести до пошкодження роз’єму синхронізації або виходу пристроїв з ладу. Ремонтувати айфон 6s у Києві та Одесі, Ви можете у зручному для вас офісі, без попереднього запису. Просто приносите зламаний телефон і наш майстер оперативно проведе безкоштовну діагностику.