Запчастини для iPhone 13 Pro Max

Показані всі 15 товарів

Оригінальні деталі та запчастини на iPhone 13 Pro Max

Пошук якісних комплектуючих на iPhone13 Pro Maх є важким завданням. Особливо раніше не доводилося купувати запчастини. Самостійний ремонт пов’язаний із певними ризиками. Починаючи із підготовки робочого місця, закінчуючи рівнем кваліфікації, знанням внутрішнього наповнення смартфона.
Купівлю деталей iPhone багато хто робить через маркетплейс – майданчики в мережі інтернет. По суті, придбання наосліп. Перед вами лише фото, яке може не відповідати дійсності. Це є досить поширена практика серед продавців електронної техніки. Можливість повернення, обміну стане в нагоді.
Існує чотири види комплектуючих: сертифікована, максимально наближена до оригіналу, копія нижчої якості, донор. Ціна має свою градацію залежно від якості виконання виробу. Який із перерахованих вище варіантів варто вибрати?

Сертифікована

Виготовлені відповідно до стандартів Apple. Поставляються у заводських плівках, з логотипом компанії, заводським номером. Визначити, чи встановлена оригінальна запчастина досить просто. Смартфон має підтримувати iOS 15 та вище. З iPhone 13 Pro Maх таких проблем не виникне. Відкриваємо налаштування, переходимо у вкладку про цей пристрій. У вікні з’явиться інформація про проведене сервісне обслуговування. Якщо комплектуюча не є справжньою, з’явиться відповідний рядок “невідома деталь”. Подібні знання стануть у нагоді, при купівлі старого телефону.

ОЕМ (максимально наближена до оригіналу)

Популярний серед сервісних центрів. Переваги: нижча ціна закупівлі, преміум – матеріали з яких виготовлено запчастину iPhone. Шлейфи виконані акуратно, немає видимих фізичних ушкоджень, слідів корозії.

Копія

Виготовляють із більш дешевих матеріалів. Відсутні логотипи Apple. Популярні серед власників пізніх моделей айфонів. Тут потрібно бути обережним та провести детальну діагностику. Особливо це стосується дисплеїв, батарей. Може потрапити досить якісний варіант за демократичну ціну.

Запчастини, які часто виходять з ладу

На перше місце серед найтендітніших запчастин виходить дисплей. Потім акумулятор, гніздо заряджання, мікрофони, динаміки.

Екран

Про крихкість цієї деталі знає кожен власник яблучного девайсу. У iPhone 13 Pro Мах скло займає не лише лицьову поверхню, а й тильну. Сила удару може бути різною. Один пристрій впав і подряпався, інший повністю розбився. На ринку післягарантійного обслуговування багато матриць у зборі розрахованих на будь-який бюджет. Важливо перевірити зовнішній вигляд, перевірити на передачу кольору за допомогою тестера. В іншому випадку доведеться назад повертатися до продавця, просити про повернення, заміну.

Мікрофон, гніздо

Найчастіше виходять з ладу через забур’яненість, залити водою. Мало хто замислюється, що чистка від пилу потрібна не лише комп’ютерам, а й iPhone. На тонкі сіточки динаміків осідає пил. Утворюється своєрідний тонкий покрив. Якщо вчасно не очистити комплектуючі, потім їх доведеться змінювати. Перед покупкою приділіть особливу увагу зовнішньому огляду. Бажано проводити діагностику у добре освітленому приміщенні.

Купити запчастини для iPhone 13 Pro Max на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

Для замовлення необхідної деталі скористайтеся навігаційною кнопкою, вибравши потрібну модель. У вікні з’явиться фотографія обраного товару, ціна. Щоб отримати детальнішу інформацію, залиште номер мобільного телефону в діалоговому вікні для зворотного зв’язку з майстром сервісу.