Ремонт iPhone X

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone X може знадобитися після неакуратного поводження власника зі своїм смартфоном, пошкодження або зношування комплектуючих. Модель iPhone X відрізняється від попередніх пристроїв Apple завдяки встановленому безрамковому OLED дисплею замість LCD. Пристрій також може заряджатися на спеціальній станції завдяки бездротовій підзарядці. Подвійна вертикальна камера дозволяє отримувати кадри високої якості і має безліч режимів зйомки. У дисплей вбудований сканер Face ID, завдяки якому вдалося відмовитися від Touch ID і розблокувати смартфон за допомогою обличчя. Вичерпну інформацію щодо технічних характеристик iPhone X (A1901) можна переглянути на інформаційному порталі EveryMac. Скільки б переваг не було у даної моделі смартфона, але, на жаль, він також може постраждати внаслідок сильного удару або падіння, залиття водою та заводського браку.

  Коли може знадобитися ремонт iPhone X?

  Якщо ви випадково пролили напій, упустили пристрій у воду, необхідно прибрати залишки вологи, інакше не уникнути окислення. Ця модель має надійний захист та водонепроникность, але все одно страждає від корозії при тривалому контакті з водою. Не варто намагатися рятувати iPhone, використовуючи підручні методи, сушити феном або намагатися розібрати, адже ви можете зламати смартфон ще більше. Насамперед вимкніть його і швидко доставте в наш сервіс. Немає можливості під’їхати? Пропонуємо кур’єрську доставку по Києву. Наш інженер почистить комплектуючі, висушить пристрій та відновить коректну роботу телефону з гарантією.

  Фізична дія призводить до появи зовнішніх дефектів і стає причиною поломки запчастин або розриву шлейфів. Дисплей може перестати коректно працювати після падіння або сенсорний датчик не реагуватиме на дотик. Намагайтеся акуратно використовувати смартфон, але якщо вже сталося механічне пошкодження, варто звернутися до сервісу, де майстер проведе найскладніший ремонт iPhone з гарантією.

  Іноді причиною поломки може стати використання таких аксесуарів, як портативна зарядка або автомобільний зарядний пристрій, які негативно впливають на роботу контролера живлення. Так смартфон може перестати коректно заряджатися, швидко знижувати заряд навіть у автономному режимі. Встановити точну причину поломки може лише досвідчений майстер під час діагностики.

  Як і всі телефони, iPhone має свої сильні та слабкі сторони, і при падінні є велика ймовірність, що скло розіб’ється чи постраждають внутрішні деталі. Найчастіше користувачі iPhone звертаються до майстрів після виходу з ладу роз’ємів та запчастин. Найчастіші причини поломок iPhone:

  • Падіння, внаслідок якого з’являється тріщина на склі або механічні пошкодження корпусу. В цьому випадку необхідна заміна скла iPhone або заміна дисплейного модуля з рихтуванням корпусу.
  • Попадання вологи всередину телефону призводить до корозії та пошкодження системної плати. Рекомендується чищення плати від залишків води, заміна комплектуючих, які не підлягають відновленню.
  • Системна помилка найчастіше виявляється у появі ITunes на екрані. Необхідно перепрошити iPhone, а іноді потрібна заміна материнської плати.

  Чому якісний ремонт iPhone X можна отримати лише у сервісі?

  На першому етапі будь-якого пошкодження майстер проводить безкоштовну діагностику. Якщо ви надали максимальну кількість інформації про поломку, достатньо декількох хвилин для поверхневого тестування комплектуючих. Але буває, що некоректна робота смартфона проявляється без видимих ​​причин, і тут потрібна глибока діагностика. У будь-якому випадку, максимум за півгодини інженер може назвати точну причину і встановити терміни її усунення. Іноді причиною некоректної роботи може бути не зламана чи зношена запчастина, а заводський брак шлейфу.

  Ви можете принести в наш офіс на ремонт iPhone X в Одесі або доставити Новою Поштою з будь-якого куточка України. Багато власників iPhone надсилають нам свої пристрої на ремонт та залишаються задоволеними. Нас обирають за багаторічний досвід та гарну репутацію на ринку ремонтів техніки Apple. Ми не за один рік встигли досягти професіоналізму у ремонті будь-яких моделей iPhone, оскільки спеціалізуємось на обслуговуванні техніки одного виробника. Якісний ремонт може провести майстер, який використовує спеціальне обладнання та набір інструментів, які навряд чи є у звичайного користувача вдома. Для складних видів ремонту обов’язково використовується паяльна станція, термофен, стики та викрутки, що підходять саме для певного гаджета. Оскільки у нас є власний склад запчастин, вам не потрібно чекати, поки менеджер сервісу знайде запчастину, шукати її самостійно (обдзвонюючи десятки магазинів) або оформляти замовлення з-за кордону.

  Де провести терміновий ремонт Айфон 10 у Києві?

  Де роблять сервіс iPhone X в Одесі?