WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Екрани, LCD, матриці для MacBook Air, Pro и iMac

Showing 1–88 of 114 results

LCD-дисплеї, екрани, матриці для MacBook Які технології виробляються?

Щоб вибрати екран для MacBook, вам потрібно уявити, якими вони є та які характеристики вам потрібно вибрати. Загалом, екрани в основному поділяються на LCD-дисплей, CRT, плазмові та світлодіодні. Однак, у ноутбуках використовуються лише LCD​​-дисплеї.

LCD, у свою чергу, діляться на такі типи матриць: MVA (багатодоменне вертикальне вирівнювання), TN (скручений нематичний) та IPS (перемикання площини).

Перший з цих типів відрізняється середнім часом реакції, високою яскравістю та контрастом, але дещо спотворюючи кольорове відображення. TN – матриця, яка виготовляється згідно з найдешевшою технологією і має найкращий час відгуку, але ці переваги вирівнюються найгіршими кутами перегляду, поганим відтворенням кольору та низьким контрастом. І нарешті, найдорожча технологія IPS може похвалитися найкращими кутами перегляду до 180 градусів та кольоровими візерунками, але вам доведеться змиритися з високою ціною, великим споживанням енергії та найдовшим часом відповіді.

Що краще: дисплей з кришкою у комплекті або матрицею LCD для MacBook?

Але набагато важливіший параметр з точки зору користувача, на який варто звернути увагу, вибравши LCD-дисплеї для MacBook Pro або будь-якого іншого ноутбука – чи доцільно є придбання дисплейного модулю повністю або матриці окремо?

Матриця LCD-дисплею для MacBook потрібна, якщо Ваш корпус ніяк не деформований, а світловий фільтр, розташований на кришці дисплея (моделі 2016 року) не порушується.

Якщо кришка корпусу була деформована, сильно заклинив кут, вм’ятина посередині, то, швидше за все, заміна матриці не допоможе через те, що матриця просто не стане там. У таких ситуаціях ми дуже рекомендуємо не ризикувати та замовляти дисплей із кришкою в комплекті для MacBook Pro, Air, MacBook Retina.

Будьте обережні з вибором сервісного центру для заміни матриці, не всі експерти зможуть якісно замінити матрицю, не пошкоджуючи її під час встановлення!