Екрани, LCD, дисплеї, матриці для MacBook, Air, Pro та iMac

Showing 1–88 of 138 results

LCD-дисплеї, екрани, матриці для MacBook, Air, Pro та iMac – за якими технологіями виробляються?

Щоб вибрати екран для MacBook вам потрібно уявити якими вони бувають та які характеристики вам потрібно обрати. Загалом, екрани в основному поділяються на LCD-дисплеї, CRT, плазмові та світлодіодні. Однак, у ноутбуках використовуються лише LCD​​-дисплеї.

LCD, у свою чергу, поділяються на такі типи матриць: MVA (багатодоменне вертикальне вирівнювання), TN (скручені нематичні) та IPS (перемикання площини).

Перший з цих типів відрізняється середнім часом реакції, високою яскравістю та контрастом, але дещо спотворює кольорове відображення. TN – матриця, яка виготовляється згідно з найдешевшою технологією і має найкращий час відгуку, але ці переваги врівноважуються найгіршими кутами перегляду, поганим відтворенням кольору та низьким контрастом. І нарешті, найдорожча технологія IPS може похизуватися найкращими кутами перегляду (до 180 градусів) та передачею кольору, але вам доведеться погодитись з високою ціною, великим споживанням енергії та найдовшим часом відповіді.

 

Що краще: дисплей з кришкою у комплекті або матриця LCD для MacBook?

Але набагато важливішим є параметр з точки зору користувача, на який варто звернути увагу, обираючи LCD-дисплеї для MacBook Pro або будь-якого іншого ноутбука – чи доцільним є придбання дисплейного модулю повністю або матриці окремо?

Матриця LCD-дисплею для MacBook потрібна, якщо Ваш корпус ніяк не деформований, а світловий фільтр, розташований на кришці дисплея (моделі 2016 року) не порушений.

Якщо кришка корпусу була деформована, сильно заклинив кут, вм’ятина посередині, то, швидше за все, заміна матриці не допоможе через те, що матриця просто не стане належним чином. У таких ситуаціях ми дуже рекомендуємо не ризикувати та замовляти дисплей із кришкою в комплекті для MacBook, Pro, Air, MacBook Retina.

Будьте обережні з вибором сервісного центру для заміни матриці, не всі експерти зможуть якісно замінити матрицю, не пошкоджуючи її під час встановлення!