Ремонт MacBook

Замовити зворотній зв'язок

  Професійний ремонт MacBook у Києві

  Професійний ремонт MacBook у Києві

  MacBook – відомий продукт Apple, що функціонує на операційній системі macOS. Представлений двома лінійками: Air (для листування в соціальних мережах і роботи з документами) і Pro (ігри, фотошоп, програмування). Відрізняються преміальною якістю складання, потужним процесором. 2022 року нові версії отримали чіп власного виробництва М1.

  То чому ми так любимо Macbook? Усередині нього витривале залізо, здатне впоратися з високими навантаженнями, багатозадачним режимом. Тому його частіше обирають співробітники iT-індустрії та творчих професій. Цей гаджет має свої вразливі місця. І питання ремонту постає на перше місце.

  Найчастіші поломки Макбука

  Перегрів

  Макбук у процесі активної експлуатації може сильно грітися, і це цілком нормально. Для зменшення нагріву кожен девайс всередині має пару вентиляторів та радіатор. Але надто високий температурний режим може нашкодити і призведе до неприємних наслідків.

  Першим приводом для занепокоєння є надто гарячий комп’ютер. Зависання, перезавантаження без причини, підозріле гудіння свідчать про те, що настав час звернутися до фахівців сервісу для ремонту. Як убезпечити свій пристрій?

  1. ПК охолоджуються шляхом активної циркуляції повітря усередині. Тому спочатку не ставте Macbook на ліжко або диван. Таким чином, ви повністю закриваєте вентиляційні отвори, перешкоджаючи нормальному охолодженню запчастин усередині. Або придбайте жорстку підставку. Підійде навіть книжка.
  2. Чим більше навантаження на процесор, тим більше макбук нагрівається. Особливо це помітно, коли граєте в ігри, дивіться фільми в HD-якості. У таких випадках просто надайте трохи відпочинку пристрою до того моменту, поки він не охолоне. Також можна придбати спеціальну підставку. Аксесуар обладнаний додатковими потужними вентиляторами, що регулюють температуру всередині гаджета.
  3. Забруднення накопичуються всередині незалежно від того, чи берегли свій Macbook чи ні. Це одна з найпоширеніших причин перегріву. Пристрій почне гудіти, торохтіти, зависати. Допоможе ремонт Macbook та процедура профілактики. Фахівці проведуть попередню діагностику, виявлять причину несправності та запропонують оптимальні шляхи вирішення.
  4. Вплив високих температур. Уникайте прямого потрапляння прямих сонячних променів на пристрій.

  Зносилася батарея

  Акумулятор має певний цикл життя. У середньому запчастина розрахована на 2-3 роки за умови, що умови експлуатації не будуть порушені. Рекомендуємо не заряджати аксесуар неякісним комплектом зарядного пристрою, не заряджати до 100 і не розряджати в 0, стежити за станом комплектуючої. Якщо помітили, що макбук сідає за годину, сильно гріється, зависає, зверніться до фахівців нашого сервісу для ремонту Macbook. Вам встановлять нову оригінальну запчастину та перевірять її працездатність перед видачею.

  Деформація корпусу

  Ця проблема часто трапляється після падіння. Впустили гаджет, був контакт із гострими предметами у сумці. Іноді подібна несправність не завдає значного дискомфорту користувачеві. Дрібні косметичні ушкодження мало кого лякають. Але, в окремих випадках потрібна допомога фахівців сервісу та ремонт Macbook. Наприклад, після деформації алюмінію щільно не закривається кришка девайса. Це несе ризики матриці, клавіатури. Або з’явилася глибока тріщина на поверхні металу. Усередину потрапить вода, пил. Подальше відновлення коштуватиме значно дорожче. Тому відразу після удару краще звернутися до наших майстрів СЦ для отримання додаткової консультації. Менеджер оцінить ступінь пошкодження макбука і винесе вердикт, чи потрібне ремонт чи ні.

  Ремонт MacBook усіх моделей у сервісному центрі Києва “2Mac”

  Наш сервісний центр докладе всіх зусиль для пошуку несправності та оперативно усуне проблему. Для замовлення послуги ремонту можете скористатися сайтом 2Mac. Залиште свій номер телефону, ім’я в діалоговому вікні зворотного зв’язку. З вами зв’яжеться менеджер з обробки інтернет-замовлень і відповість на будь-які питання стосовно ціни за ремонт Macbook, гарантійних зобов’язань. Якщо плануєте самостійний ремонт, можете купити необхідну запчастину як в офлайн-форматі, відвідавши філію сервісу, так і онлайн. Вам буде запропоновано на вибір оригінал або копію максимально наближену до оригіналу.

  Де провести терміновий ремонт Макбук у Києві?