Ремонт Macbook Pro A1297

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro A1297 передбачає наявність досвіду, дорогого обладнання та комплектуючих для заміни. Здати пристрій на ремонт можна в сервісному центрі або принести в офіс в Одесі. Ми також приймаємо макбуки на ремонт із доставкою з усієї України. Полагодимо комп’ютер після механічного впливу, сильного удару чи падіння, виявлення заводського браку чи природного зносу. Після безкоштовної діагностики майстер швидко встановить причину некоректної роботи та проведе ремонт Macbook Pro A1297 будь-якої складності.

  Найчастішою причиною поломки техніки Apple є залиття макбука рідиною. Користувачі часто розливають на лептоп чай, каву, солодку воду, рідина потрапляє всередину комп’ютера, на материнську плату, розташовану прямо під клавіатурою. Якщо вчасно не розібрати і не сушити ноутбук, він вийде з ладу і може знадобитися заміна клавіатури для MacBook. Попадання рідини може призвести до короткого замикання та утворення корозії на внутрішніх елементах. Якщо ви
  пролили звичайну воду, є більше шансів повернути працездатність ноутбуку, оскільки солодка вода чи алкоголь завдають великої шкоди. Потрапляючи на поверхню деталей, рідина утворює липкі плями, які можуть стати винуватцями перегорання цілих ділянок мікросхем.

  Коли потрібний ремонт Macbook Pro A1297:

  Залитий MacBook рідиною. Основні ознаки несправності: рідина на клавіатурі, у трекпаді, усередині ноутбука. Потрібно провести роботи: якщо ви пролили воду на макбук, тут необхідно звернутися до сервісного центру, і роботи можуть обмежитися чищенням і просушуванням комп’ютера. У більш важких випадках, якщо вже сталося коротке замикання, корозія елементів може знадобитися комплексний ремонт або заміна деталей.

  Проблеми з клавіатурою MacBook після влучення рідини. Основні ознаки несправності: ноутбук працює, але відчувається залипання клавіатури, перестають працювати окремі кнопки. Необхідно провести роботи: після проведення діагностики, якщо рідина не потрапила на внутрішні елементи, проводиться тільки чищення клавіатури, або необхідно замінити нову.

  Не працює підсвічування екрана. Основні ознаки несправності: при підключенні зарядного пристрою індикатор заряджання не реагує або система може видавати повідомлення про помилку. Необхідно провести роботи: поглиблена діагностика та тестування материнської плати. Найчастіше після попадання рідини починають “прогнивати” контакти, і необхідно провести компонентний ремонт Macbook Pro A1297.

  Не працює трекпад. Основні ознаки несправності: трекпад не реагує на дотик, чи працює неправильно. На екрані “бігає” стрілка, не натискаються кнопки та інше. Необхідно провести роботи: розбір та чищення трекпада, у більш складних випадках – ремонт Macbook Pro A1297 із заміною мембрани.

  Зарядні пристрої для MacBook досить легкі, мають приємний дизайн та зручні у користуванні. Але незважаючи на всі переваги, MagSafe має істотний недолік, – невелика тривалість експлуатації (1-2 роки). Також зарядний пристрій може перестати працювати через неправильне використання, він може переламуватися, рватися або пошкоджуватися від дітей або свійських тварин. Не потрібно використовувати кабель заряджання, при наявності на ньому найменших пошкоджень може призвести до згоряння плати або псування батареї. Такі ж наслідки чекають на користувачів не оригінальних MagSafe або адаптерів. Іноді зарядний пристрій
  може згоріти від перепаду напруга чи потрапляння рідини.

  Часті звернення:

  Відірвався або пошкодився кабель MagSafe. Основні ознаки несправності: кабель порвався, чи там є оголені місця. Необхідно провести роботи: заміна кабелю MagSafe, або можна укоротити кабель, якщо пошкодження знаходиться у основи кабелю.

  Проблеми з магнітним конектором MagSafe. Основні ознаки несправності: контакти конвектора заіржавіли, втратили пружність, стерлася магнітна частина. Необхідно провести роботи: заміна кабелю з конвектором, перевірка роз’єму живлення на платі, у разі потреби ремонт.

  Згорів блок живлення MagSafe. Основні ознаки несправності: зарядне не працює, хоч на кабелі немає пошкоджень. Необхідно провести роботи: розбирання та діагностика зарядки, при можливості його ремонт. Найчастіше, при короткому замиканні, перегоранні елементів – відновлення зарядки вже неможливо.

  У будь-якому випадку ремонт Macbook Pro A1297 потрібно проводити в сервісі та не намагатися самостійно розбирати комп’ютер вдома. Багато користувачів намагаються відремонтувати Macbook Pro A1297 з метою економії коштів, але в результаті відсутність знань та досвіду призводить до більш дорогої заміни та відновлювальних робіт.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про A1297 у Києві?