Ремонт iMac

Замовити зворотній зв'язок

  Професійний ремонт iMac у Києві

  Професійний ремонт iMac у Києві

  Аймак 一 інноваційний продукт Apple. Відомий своїм стильним дизайном, високою продуктивністю та інтеграцією з іншими яблучними пристроями. Це компактний мінімалістичний моноблок, який дозволяє обробляти завдання будь-якої складності. Через велику діагональ дисплея, його полюбили фотографи, програмісти. Але, як і будь-яка інша техніка, iMac може зламатися та знадобиться професійна допомога у сервісному центрі.

  Найчастіші поломки iMac

  На жаль, не всі несправності аймака виявляються на протязі гарантійного терміну та не підходять під категорію “гарантія”. Сюди входить найпоширеніша група 一 механічні пошкодження:

  1. Вихід з ладу відеочіпа, перегрів

  Відбувається через нерегулярний догляд за персональним комп’ютером. Вся справа у забрудненні внутрішньої складової корпусу. Пил скупчується на поверхнях запчастин і від цього страждає не тільки система охолодження, а й відеокарта. Якщо потрібно придбати девайс з рук, поцікавтеся у продавця, коли востаннє проводилася профілактика iMac. Фахівці сервісного центру рекомендують робити чищення від пилу щорічно. Якщо є діти, свійські тварини, то раз на півроку. Сама процедура складається з кількох етапів:

  • Знімає дисплейний модуль.
  • За допомогою сухої антистатичної серветки майстер збирає великі грудки забруднень.
  • Крихкі комплектуючі: материнська плата, шлейфи обробляють тонким пензликом із застосуванням балона зі стисненим повітрям.

  Якщо ремонт не приніс бажаних результатів, необхідна заміна запчастини на нову оригінальну.

  2. Розбитий дисплей

  Матриця Аймак є єдиною конструкцією. Це найпоширеніша несправність, з якою стикаються мільйони користувачів по всьому світу. Але, чи подумаєте ви, як можна розбити екран стаціонарного моноблока? Особливо небезпечне для LCD сильне натискання. Це стосується тих, хто любить часто протирати скло і сильно на нього давити. Рекомендуємо використовувати для клінінгу суху серветку та легкими круговими рухами очищати матрицю. Також дисплей може зламатися через вихід із ладу відеокарти, сильного перегріву. Найчастіше зустрічається серед пізніх моделей iMac. Ознаки пошкодженої комплектуючої можна помітити неозброєним оком: яскраві кольорові смуги по всьому периметру, спотворення зображення, чорні плями у вигляді ляпок. Виправити це можна лише у сервісному центрі. Необхідне ремонт запчастини та встановлення нової оригінальної деталі.

  3. Блок живлення

  Комплектуюча вважається однією з найважливіших. Власне, вона забезпечує загальну працездатність моноблока і від неї залежить, як функціонуватиме девайс. Виходить з ладу завдяки зносу. Це природний стан для акумуляторів будь-якої техніки. Тому рано чи пізно все одно доведеться звернутися за професійною допомогою. Полагодження БП досить трудомісткий процес і вимагає кваліфікованого підходу до вирішення ситуації, що склалася. Радимо встановлювати лише оригінальний виріб із гарантією.

  Ремонт iMac всіх моделей у сервісному центрі 2Mac

  На сайті сервісного центру 2Mac можна замовити послугу діагностики. У пошуку виберіть потрібну модель та ремонт, який необхідний. Залиште номер телефону, ім’я у верхній частині веб-сторінки. З вами зв’яжеться фахівець з ремонту і відповість на будь-які питання, що цікавлять, щодо ціни за роботу, наявність деталі на складі.

  Де провести терміновий ремонт Еплвотч у Києві?