Ремонт iPhone 8 Plus

Замовити зворотній зв'язок

  Поліпшена вісімка пропонує користувачам достатню кількість нововведень. Зокрема, це 5,5-дюймовий РК-екран Retina HD з роздільною здатністю 401 ppi, робота якого ґрунтується на методі IPS. Планшетна технологія “True Tone” за допомогою 4-канальних датчиків регулює освітленість, створюючи комфортну для очей яскравість екрану. Безконтактна зарядка дозволяє забути про поломки роз’єму. Серед іншого – режим “портретне світло” для створення фотоефектів, оновлена ​​синхронізація спалаху “Slow Sync”, високопродуктивний процесор, що дозволяє записувати ролики формату 4К і “Slow-Mo” у роздільній здатності Full HD. Вичерпну інформацію щодо технічних характеристик iPhone 8 Plus (A1897) можна переглянути на інформаційному порталі EveryMac. Ремонт iPhone 8 Plus вимагає використання спеціальних інструментів, відмінного знання внутрішнього устрою пристрою, технології демонтажу та монтажу, правильної заміни деталей. Фахівці “2Мас” здійснюють швидкий ремонт iPhone 8 Plus, використовуючи професійне високоточне обладнання.

  Ремонт iPhone 8 Plus: причини несправностей

  Апарату властива підвищена міцність, проте під час експлуатації не виключені різні поломки, зокрема:

  1. Розтріскування скла. Цілісноскляний корпус – це, безумовно, стильно. Але внаслідок сильного удару або падіння скло може луснути або покритися павутинкою тріщин, через які всередину пристрою потрапить пил та бруд. Ще більш тяжкі наслідки тягне за собою розгерметизація корпусу.
  2. Деформація екрану. Збільшений екран займає максимум місця на передній панелі, тому нерідко виникають такі проблеми, як деформація, погіршення роботи сенсора, зниження яскравості, зміна кольору, поява чорних плям, точок тощо.
  3. Знос роз’ємів та кнопок. Функціональні кнопки належать до слабких місць iPhone 8 Plus, оскільки досить швидко зношуються.
  4. Вплив води. «Восьмий» iPhone має вологостійке покриття, що запобігає проникненню вологи всередину. Однак, при нетривалому знаходженні апарата в рідкому середовищі покриття втрачає свої захисні функції. Реанімувати пристрій можна лише за умов спеціалізованого центру.

  Чому вигідний ремонт iPhone 8 Plus в 2Мас

  Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • Допомогу професіоналів, які якісно та швидко зроблять діагностику та ремонт девайсу;
  • Можливість замовити ремонт iPhone 8 Plus із доставкою;
  • Оригінальні запчастини;
  • Гарантію на виконані роботи та встановлені деталі;
  • Мінімальний термін ремонту;
  • Прийнятні ціни;
  • Позитивні емоції від того, що ваш електронний помічник знову у строю.

  Ще однією перевагою нашого центру є регулярне підвищення спеціалістами своєї кваліфікації, вивчення функціонування кожної деталі як окремо, так і в комплексі з іншими елементами. Ми стежимо за розвитком мобільних технологій, та проводимо ремонт у повній відповідності до вимог виробників.

  Ремонт iPhone 8 Plus у Києві

  За будь-яких проблем з вашим iPhone 8 Plus звертайтеся до сервісного центру «2Мас». Вам випаде нагода переконатися в грамотності наших фахівців, оперативності та високій якості ремонту, точності та комфорті співпраці з нами. Ми повернемо працездатність Вашого пристрою за мінімальний час!

  Де провести терміновий ремонт Айфон 8 Плюс у Києві?