Запчастини до iPhone 14 Pro

Показані всі 10 товарів

Оригінальні запчастини на iPhone 14 Pro

Ринок мобільних девайсів пропонує величезний вибір різних постачальників оригінальних деталей і копій високої якості. Важливо вибрати правильного продавця і придбати хороший робочий варіант.

Критерії вибору:

 1. Надійні виробники комплектуючих.
 2. Зовнішній вигляд (шлейфи 一 рівні, не потерті, мікросхеми на кінцях 一 золотисті, без слідів використання).
 3. Гарантія, можливість повернення.

Популярні запасні деталі для заміни

iPhone вважаються одними з найнадійніших, найдовговічніших, найзахищеніших. Великим попитом користуються моделі, які були випущені раніше. Деталі для них є у величезному асортименті.

iPhone 14 Pro 一 новинка Apple. Динамічний виріз вгорі дисплея Dynamic Island, функція Always on Display, яка вперше з’явилася в iWatch Series 5. Тепер інновація доступна для користувачів прошки. Але, цей девайс залишається крихким. Найчастіше в сервісних центрах міняють: дисплеї, батареї, задні кришки.

Задня кришка

Комплектуюча 一 матове скло. Можна вберегти його від розбиття. Купіть захисне скло, міцний протиударний чохол, з м’яким покриттям всередині кейса. Завдяки цьому матеріалу корпус залишиться цілим, оскільки основний удар прийме на себе накладка. Аксесуар за ціною буде значно дешевшим, ніж заміна скла.

Процедура ремонту 一 копітка:

 • Розбирання смартфона.
 • За допомогою спеціальної струни майстер зрізає пошкоджену деталь.
 • Чистка від забруднень у безпиловій кімнаті.
 • Склеювання комплектуючої та основної частини девайса під пресом.
 • Фінальна діагностика перед видачею клієнту.

Акумулятор

Виробник радить міняти батарею, коли ємність падає нижче 85 відсотків. В iPhone/iPhone 14 Pro встановлений енергоємний акумулятор 3200 мАг. Автономної роботи вистачить на півтора дня активної роботи. Зниження потужності акб починається, коли смартфон пройшов понад 500 циклів зарядки (з 0 до 100). Літій – іонна батарея, яка встановлена в новинці, невелика за розміром, має тривалий термін служби. Спроектована таким чином, щоб накопичувати в собі енергію і віддавати смартфону. Щоб не довелося часто звертатися за заміною в СЦ, рекомендуємо дотримуватися правил експлуатації деталі.

 1. Не заряджайте iPhone до ста відсотків.
 2. Придбайте оригінальний кабель, блок живлення.
 3. Не користуйтеся довго пристроєм на холоді або спеці.

Купити запчастини для iPhone 14 Pro Max на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

На сайті сервісного центру 2Мас великий вибір запчастин для будь-якої моделі. Оригінальні варіанти, копії хорошої якості. Також можете відкрити вкладку з деталлю і натиснути купити. Доступна доставка нової пошти, самовивіз, кур’єр.