Ремонт iPhone 11 Pro Max у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Для того, щоб полагодити несправний телефон, не варто читати серйозну літературу, замовляти деталі або гуглити причину поломки. Достатньо лише звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців команди 2Mac і вже за лічені години ви отримаєте справний гаджет.

  Попереджений значить озброєний. І навіть якщо зараз вам не потрібно ремонтувати iPhone 11 Pro MAX у Києві, давайте розберемо з якими питаннями потрібно звертатися одразу за допомогою до експертів.

  Отже, найчастіші поломки смартфона.
  Заміна батареї iPhone 11 Pro MAX
  Настає у разі неправильної експлуатації. Заводський брак дуже рідко зустрічається. Найчастіше основні причини для ремонту такі:

  використання неоригінальних зарядних пристроїв;
  неправильне заряджання телефону;
  перепад напруг;
  перегрів;
  механічні пошкодження;
  попадання вологи;

  Батарею для iPhone 11 Pro MAX також потрібно буде поміняти після успішного 2-х-3-х річного використання телефону. Саме такий термін оголошують представники Apple як стандартний вік акумуляторів. Найчастіше ремонту вона не підлягає, тому краще відразу купувати нову.
  Заміна дисплею для iPhone 11 Pro MAX

  Основний головний біль користувачів любителів Apple, а особливо, iPhone 11 Pro MAX, які вважають непотрібною покупку захисного скла. Внаслідок падіння з висоти, удару об якусь міцну річ, відразу потрібен ремонт дисплею. Найчастіше проблема полягає у поломці матриці. Також можна намочити телефон так, що його потрібно буде нести на ремонт. Але можна навіть не заглиблюватись у причини. Як тільки на екрані з’явилися нехарактерні плями, або телефон зовсім перестав вмикатися, краще відразу звертатися до майстрів з 2Mac для заміни необхідної запчастини.
  Новий екран для iPhone 11 Pro MAX
  Є наслідком “особливої везучості” власника та відсутності захисного скла та чохла на телефоні. Одне з найтендітніших місць у техніці Apple, і найчастіше потребує ремонту. Незважаючи на запевнення представників про максимальну щільність екрана у iPhone 11 Pro MAX.

  При отриманні навіть невеликої тріщини на девайсі, краще відразу звертатися в сервіс за ремонтом. Адже подальша експлуатація може загрожувати поломкою матриці, а її заміна буде досить дорогою та триватиме багато часу. Не варто турбуватися, про те, що після ремонту iPhone 11 Pro MAX себе якось не так поводитиметься. Майстри 2Mac використовують якісні оригінальні запчастини, і ви навіть не помітите підміну у роботі девайсу після ремонту.
  Заміна заднього скла корпусу iPhone 11 Pro MAX
  Кожна остання модель від Apple максимально зручна, більш функціональна, має привабливий і яскравий дизайн. Але є й деякі нові особливості, які є незамінним плюсом із візуальної точки, але зовсім не практичні з боку використання. Чудове заднє скло корпусу айфон 11 про макс дуже красиво і стильно виглядатиме, але на практиці грає злий жарт з користувачами і може стати майбутньою причиною ремонту. Через його гладку поверхню iPhone 11 Pro MAX часто кидають, адже як можна сховати під чохлом задню кришку? У результаті отримують розбиту дзеркальну поверхню нового айфона, яку терміново необхідно замінити. І навіть такий, здавалося б, серйозний ремонт – не проблема для професіоналів із 2Мас. Вони можуть зробити заміну, навіть не розбираючи саму панель iPhone 11 Pro MAX. Достатньо лише зрізати скло із задньої стінки за допомогою лазера. І що головне – швидкість виконання роботи. Весь процес ремонту займе не більше 3-х-5ти годин, і це з урахуванням того нюансу, що близько 3-х годин тільки висихатиме клей.
  Як відбувається діагностика та ремонт iPhone 11 Pro MAX?
  Після поводження з конкретною поломкою фахівець ретельно оглядає телефон. Навіть якщо клієнт упевнений, що проблемне місце полягає у певній деталі, то майстер все одно здійснить ретельну перевірку для подальшого ремонту iPhone 11 Pro MAX. Далі після виявлення проблеми фахівець узгоджує терміни робіт із клієнтом. Більшість нескладних робіт виконуються того ж дня, адже всім користувачам потрібен справний девайс на вчора. Також перед початком ремонту майстер озвучує ціну. При оформленні телефону майстер обов’язково видасть спеціальну квитанцію, в якій будуть вказані всі дані. Забирати готовий гаджет потрібно також із цим документом. Вам обов’язково нададуть гарантії на виконані роботи. Її термін залежить від типу несправності, складності робіт та замінених деталей. В середньому від 14 днів до півроку.

  Де провести терміновий ремонт Айфон 11 Про Макс у Києві?