Ремонт iPhone 11

Замовити зворотній зв'язок

  У 2019 році Apple представила світові нову модель легендарної лінійки. Чим же цього разу порадували відданих фанатів і на які нюанси варто звернути увагу в iPhone 11? Почнемо з уже відомих характеристик – дисплей 6,1 дюйма з технологією IPS, розміри корпусу, як у його попередника (модель XR), із внутрішньою пам’яттю від 64 до 256 Гб. Найцікавіше та значуще з покращень, звичайно нове покоління процесора A13 Bionic. Збільшено час автономної роботи батареї. У моделі цієї серії красується основна двооб’єктивна камера та селфі камера на 12 Мп. За міцністю новинка відрізняється новим стандартом пиловологозахисту IP68. Звичайно, при всіх поліпшеннях нової лінійки “яблучних” девайсів, смартфони так само схильні до механічних пошкоджень, і періодично страждають від контакту з водою. Експерти сервісу 2Mac часто стикаються з потребою ремонту та заміни внутрішніх, а також зовнішніх модулів пристрою.

  Поширені поломки, які потребують ремонту

  Заміна екрану iPhone 11

  У разі падіння екраном донизу всю силу удару бере на себе передня панель, що може згодом порушити його роботу і цілісність. Варіанти можуть бути різні: працює тачскрін, але екран розбитий вщент; сама матриця у смугах, але відгук працює; темні плями на екрані. Не варто відкладати в далеку скриньку заміну екрану, в мікротріщини може потрапляти волога або пил, що може суттєво знизити термін життєдіяльності телефону.

  Заміна скла

  Заміна дисплея iPhone 11 потрібна у разі, якщо немає відгуку на дотик, або ви бачите мимовільні натискання по дисплею, з’явилися “сліпі” зони на дисплеї (відсутність відгуку тачскріна на певних областях дисплею).

  Заміна динаміків iPhone 11

  “Глухе” звучання, “плоский” звук, “осиплий” спів улюблених гуртів? Це вірний знак, що з динаміками трапилося лихо. Динамік iPhone 11 може перестати працювати від попадання вологи, удару або попадання сторонніх частинок. Є велика ймовірність, що чищення врятує ситуацію, проте якщо причина у волозі, тоді може знадобитися ремонт усієї стереосистеми.

  Заміна камери

  Основна камера – один з головних скарбів девайсів Apple, проте цей факт не рятує її від поломок. При падінні, ударі та інших механічних втручаннях цілком можливо пошкодження. Якщо при включенні камери з’являються темні плями на екрані, йде збій програми, не працює спалах, у такому випадку, виходом із ситуації буде заміна задньої камери повністю, або індивідуальна, тільки скла камери, що буде менш витратно. Після проведення діагностики експерт швидко розбереться яка саме камера пошкоджена та потребує ремонту.

  Відновлення iPhone 11 після потрапляння вологи

  У більшості випадків ця проблема виникає після “купання” смартфона, адже він пиловологозахищений. Гарантія від виробників не може повністю убезпечити пристрій від проникнення вологи в корпус. Фахівці 2Mac украй не рекомендують випробовувати долю. Якщо після контакту з водою ви помітили, що гаджет став нагріватися, швидко розряджатися, зависати, рекомендується не зволікати з процедурою чищення.

  Заміна акумулятора

  Заміна батареї може бути потрібна, якщо ви дуже зайнята людина, і ні на хвилину не розлучаєтесь з вашим “яблучним” помічником. Велика кількість циклів перезаряджання істотно знижує ємність батареї і змушує вас все частіше заряджати телефон. Пошкодитись акумулятор може через попадання вологи, сильного удару об тверду поверхню. Замінити акумулятор потрібно, якщо:

  • його ємність знизилася менше 85%;
  • відбулося здуття акумулятора;
  • відбуваються мимовільні відключення/перезавантаження смартфона;
  • повільна зарядка та швидка витрата заряду.

  Якщо один з пунктів характеризує ваш гаджет, приходьте на ремонт iPhone 11 до сервісного центру 2Mac, професійна діагностика подовжить термін роботи вашого девайсу.

  Чому iPhone 11 може перегріватися?

  Основні причини перегріву:

  • використання ресурсомістких додатків;
  • заряджання смартфона;
  • перегрів на сонці;
  • неполадки з програмним забезпеченням або апаратною частиною.

  Чи можна зламати iPhone 11?

  Відповідь так, можна. Технічно, якщо хтось намагається вгадати ваш пароль це вважається зломом, наприклад, встановлення кастомних прошивок або jailbreak пристрою (для зміни зовнішнього вигляду iOS і розширення її функціоналу). Цікавий факт, багато користувачів Apple фактично зламали свій девайс для множення можливостей пристрою, встановивши змінену версію iOS, щоб позбутися обмежень. Тим самим надавши відкритий доступ до особистої інформації творцям кастомних прошивок.

  Скільки часу заряджається iPhone 11?

  Стандартним комплектним блоком живлення (5 Вт) смартфон заряджається від 0 до 100% за три години сорок п’ять хвилин. Якщо використовувати потужніший блок живлення (18 Вт) і кабель USB Type-C/Lightning, то заряд здійснюватиметься за дві години п’ятнадцять хвилин.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 11 у Києві?