Заміна, ремонт батареї до ноутбуках

Замовити зворотній зв'язок

  Діагностика, ремонт, заміна батареї ноутбука в сервісному центрі 2Mac

  Ноутбук справляється із завданнями будь-якої складності. Діагностика комп’ютера 一 універсальний спосіб знайти причину поломки. Особливо це стосується пристроїв, які не вмикаються. Постраждати могла не лише матриця, верхня кришка, а й начинки: шари материнської плати, батарея, клавіатура. У такому випадку здійснюється перевірка всього комп’ютера. Види діагностики:

  Початкова Пристрій не розбирають. Сюди входить тестування жорсткого диска, процесора. Зовнішній огляд механічних пошкоджень.
  Повна Внутрішня частина корпусу: аналіз мікросхем, материнської плати, шлейфів, акумулятора.

  Ми вивчили особливості збирання ноутбуків кожних популярних брендів-виробників, серед яких:

  • Asus
  • Acer
  • Lenovo
  • HP
  • Dell
  • MSI
  • Samsung
  • Sony
  • Fujitsu
  • Toshiba

  Завдяки розвиненій партнерській мережі, у випадку коли наявність батареї може бути недоступною, протягом доби наші кур’єри оперативно привезуть акумулятор до нас на сервіс, і ми зможемо провести ремонт вашого ноутбука!

  Часті причини поломок

  Механічні пошкодження, знос 一 основна причина виходу з ладу АКБ ноутбука. Здулася, не заряджається, скаче відсоток заряду, не рахуються цикли, вимикається на певному відсотку, не доходячи до 100. Усунути подібні несправності можна, замінивши акумулятор ноутбука в сервісному центрі.

  • Здулася

  Здуття 一 поширена проблема. Причини, які можуть призвести до цього. Тримайте постійно підключеним до мережі macbook. Користуєтеся неякісним комплектом ЗП. Запчастина збільшується у розмірах через порушення температурного режиму. Акумулятор почне бовтатись усередині. Відтягувати ремонт батареї ноутбука не радимо. Деформується задня кришка корпусу, яка виготовлена ​​з тонкого алюмінію. Потім потрібно замінити елемент на новий. Вийде з ладу тачпад. У окремих випадках: материнська плата, процесор.

  • Не рахує цикли

  Місткість АКБ вимірюється в міліампер/годинах, скорочено (мАг). Чим більше циклів перезаряджання від 0 до 100, тим менш енергоефективною стає деталь. Macbook 一 розумний пристрій. У систему вбудований спеціальний лічильник, що фіксує, кількість повних циклів перезаряду пройшла батарея. Якщо він не виконує свою функцію, не зможете визначити, чи справна нова деталь чи ні. Потрібна детальна діагностика, ремонт акумулятора.

  • Не заряджається

  Після встановлення комплектуючої помітили, що неможливо користуватись девайсом без мережі живлення. Тобто, як тільки відключаєте від електроенергії 一 макбук гасне. Значить, акумулятор не виконує свою основну функцію.

  Деякі моделі ПК оснащені знімними комплектуючими. У більш ранніх пристроях необхідне розбирання: зняти задню кришку, відкрутити болти, відклеїти браковану деталь, зачистити місце, що звільнилося від пилу, слідів попадання вологи, замінити батарею ноутбука.

  Процес ремонту акумулятора ноутбука складається з декількох кроків.

  • Розбір гаджета за допомогою викрутки.
  • Аналіз рівня засміченості системи охолодження.
  • Зняття бракованої батареї.
  • Чистка від пилу та ймовірного попадання вологи.
  • Заміна батареї на ноутбуці.

  Якщо вирішили виконати заміну акумулятора самостійно, перевірте перед покупкою комплектуючі на працездатність. Ремонт батареї в ноутбуці є досить складним процесом. Особливо це стосується ноутбуків старше 2015 року. Деталь потрібно вклеїти, перевірити роботу шлейфів після встановлення.

  • Скаче процент

  Батарея проходить повний цикл від 0 до 100. Відсоток повинен знижуватись плавно, залежно від ступеня навантаження процесора. Вас повинні насторожити мимовільні стрибки. Деталь повністю зарядилася, відключили зарядний пристрій. І за кілька хвилин показник знизився різко до 70, потім до 20 або підскочив до ста. Це очевидна ознака шлюбу. Очевидний вихід із ситуації 1 ремонт акумулятора ноутбука.

  • Довго заряджається

  Щоб повноцінно наситити macbook необхідно в середньому 2-3 години. Якщо процес став довше на кілька годин, гаджет зависає, інтенсивно нагрівається, буде потрібно заміна батареї ноутбука майстрами сервісу. В іншому випадку доведеться довго чекати, поки пристрій повністю зарядиться. Особливо некомфортно, коли під рукою немає мережі живлення, а працювати треба.

  Замовити ремонт, заміну АКБ батареї (акумулятора) у ноутбуках Samsung, Lenovo, HP, Asus, Acer, Dell


  Вихід з ладу акумулятора внаслідок зносу 1 природний процес. З подібною проблемою стикається практично кожен користувач. Ремонт батареї в ноутбуці має виконувати кваліфікований спеціаліст із відповідним досвідом роботи. Перед проведенням основних робіт менеджери підкажуть ціну заміни батареї ноутбука, час, який буде витрачено на ремонт.

  На сайті вказані мінімальні ціни на послугу заміни акумулятора на конкретному бренді ноутбука. Залежно від складності аналізу конкретної моделі вашого бренду-виробника ноутбука, ціна може бути вищою максимум вдвічі від зазначеної на сайті.
  Для того, щоб отримати детальну інформацію про вартість послуги та вартість запчастини, будь ласка заповніть заявку зворотного зв’язку або напишіть нам у чат!

  Також ви можете зателефонувати відділу сервісу:
  +38(093) 343-77-03