Ремонт iPad 4

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPad 4 може бути по причині заводського браку або механічного впливу. Навіть найнадійніша та найдорожча техніка може вимагати сервісного обслуговування, але не варто економити на кваліфікованій допомозі. Якщо ви помітили некоректну роботу планшета, приїжджайте до нашого офісу для проведення безкоштовної діагностики або замовляйте кур’єрську доставку по Києву.

  Причини ремонту iPad 4:

  Фізичне пошкодження призводить до відключення та розриву шлейфів, появи дефектів на корпусі або дисплеї, порушення роботи датчиків. Після удару або падіння планшета може порушитись робота комплектуючих, тому не обійтись без заміни. Іноді механічна вплив стає причиною поломки конекторів на материнській платі, що є дуже дорогим та складним ремонтом.

  Попадання рідини найнебезпечніше пошкодження, адже волога швидко псує контакти та комплектуючі. Щоб запобігти корозії, потрібно розібрати планшет та очистити від вологи, просушити запчастини та перевірити роботу пристрою у зібраному вигляді. Але не можна затягувати, чим швидше ви звернетеся до сервісу, тим більше шансів врятувати пристрій від пошкодження. Насамперед, проливши склянку води на планшет, потрібно вимкнути його, а не намагатися розібрати, висушити феном. Майстер використовує спеціальний розчин для очищення запчастин від рідини та термофен, потім тестує пристрій і, якщо виявлено несправності в роботі, може провести швидко ремонт iPad 4.
  Заводський брак зустрічається дуже рідко, але може стати причиною некоректної роботи пристрою. Також у сервіс часто звертаються після самостійного ремонту або ремонту недосвідченого майстра, тому не варто економити на заміні дорогого планшета. Навіть якщо ви вирішили замінити батарею або почистити пристрій від пилу без досвіду в розбиранні, можна легко зачепити шлейф або маленьку запчастину, порушивши роботу планшета. При виборі сервісу обов’язково звертайте увагу на наявність відгуків, ціновий діапазон, адже вартість професійного ремонту з використанням оригінальних запчастин не може бути надто низькою. Якісний ремонт передбачає використання дорогого професійного обладнання, яке дозволяє швидко усунути навіть найскладнішу поломку.

  Чому варто звернутися до сервісного центру?

  Кваліфікований інженер спочатку проводить безкоштовну діагностику, після чого може назвати точну причину ушкодження та оперативно її усунути. Ми не рекомендуємо ремонтувати ipad 4 самостійно, оскільки яблучна техніка має унікальну структуру розташування комплектуючих. Ремонт у домашніх умовах, самостійна заміна батареї або динаміка може призвести до виходу з ладу сусідньої запчастини та більш дорогого виду ремонту. Основними причинами пошкодження айпада є неакуратне поводження користувачів з власною технікою, механічний вплив, природне зношування, заводський брак і потрапляння рідини всередину корпусу найпоширеніші причини поломок. Також різні поломки можуть однаково проявлятися, для цього проводиться діагностика планшета, що дозволяє заощадити кошти на ремонтних роботах.

  Ремонт айпаду у сервісному центрі передбачає використання майстром спеціального обладнання та набору інструментів, тому ви можете не хвилюватися про стан пристрою. Окрім наявності запчастин для айпаду, оперативності робіт, вас також порадує доступна ціна ремонту ipad 4. Оскільки компанія надає не тільки послуги з ремонту яблучних пристроїв, а також займається продажем комплектуючих, вам не потрібно чекати, поки менеджер оформить замовлення на необхідну запчастину та проведе заміну. На всі комплектуючі компанія надає гарантію на 3 місяці. Звертайте увагу на відгуки про роботу сервісу, оскільки звернення до недосвідченого майстра може коштувати набагато дорожче. Оформити замовлення на ремонт можна прямо на сайті, після чого менеджер зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей майбутнього ремонту. Також ви можете просто зайти до нашого сервісного центру та отримати висновок майстра про стан айпада, внаслідок його діагностики. Якщо ви надалі вирішите відкласти ремонт iPad 4 через серйознішу поломку, звернутися через деякий час, оскільки не розраховували, що необхідна дорога заміна, в будь-якому випадку діагностика буде безкоштовною.

  Ви можете здати пристрій для ремонту в Києві або в Одесі, якщо ви знаходитесь в іншому місті Україні пропонуємо відправити планшет Новою Поштою. Ми не перший рік ремонтуємо техніку Apple, і наші клієнти знаходяться по всій країні. Тому якщо ви хочете отримати якісний ремонт з гарантією, напишіть нам у будь-якому зручному месенджері, соціальних мережах або телефонуйте за вказаним на сайті номером.
  Де провести терміновий ремонт Айпад 4 у Києві?