Динаміки для MacBook Pro 13" 2020 (A2338 m1 A2289)

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Гучний і чистий звук - це одна з особливостей відомих Macbook, за що їх і цінують кіномани та інші любителі різного відеоконтенту. Дуже важко виділити іншу компанію, яка б так само трепетно ​​ставилася до звуку у своїх лептопах. Тому особливо неприємно, якщо якість звуку різко впала або взагалі динаміки MacBook зіграли в довгу скриньку. Висока якість складання та її компонентів, а також контроль на всіх її стадіях, зводять ймовірність заводського браку практично до нуля, тому в значних випадках власники техніки самі винні в проблемах зі звуком.

Як випливає практика, найчастіше несправності з динаміками в MacBook виникають через різноманітні пошкодження. Найчастіше деталь отримує пошкодження під час падіння ноутбука або сильного удару. Також справжнім ворогом динаміка є підвищена вологість. Коли волога потрапляє на деталь або її шлейф викликає миттєвий її вихід із ладу чи корозію елементів, що не менш небезпечна для працездатності комплектуючих.

Слід зазначити, що у жодному разі відсутні звукові означає, що динаміка не увінчалися успіхом. Дуже часто проблема викликана несправністю MacBook звукової карти, проблеми на поїзді або навіть несправність. За умови визначення поломки, здебільшого лише фахівець діагностичного обладнання. Таким чином, всі звукові проблеми найкраще вирішуються за допомогою спеціального сервісного центру Apple.

Слід зазначити, що в жодному разі відсутність звуку не говорить про несправність самого динаміка. Дуже часто проблемою стає несправність звукової карти, шлейфу динаміків або збій у драйверах самого пристрою. Найчастіше лише спеціаліст сервісного центру може визначити точну причину поломки. Тому не варто нехтувати допомогою фахівців, і одразу записуйтесь на прийом до майстра при перших симптомах несправності пристрою Apple.