Дисплей, екран у зборі із сенсорним склом (тачскрін) для iPhone 8

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MQ742LL/A (A1863 EMC 3159),MQ6X2LL/A (A1905 EMC 3172),MQ7A2J/A (A1906 EMC 3171),N/A (A1907 (EMC N/A)

Екран, дисплей LCD для iPhone 8 відрізняється високою якістю, але як і решта комплектуючих, не застрахований від пошкоджень та поломок. Після покупки смартфона рекомендується наклеїти на нього захисне скло, яке найчастіше рятує екран від появи подряпин і відколів, але іноді сила удару призводить до появи тріщин. Новий екран можна купити через сайт або оформити заявку по телефону, ми швидко доставимо комплектуючі. Якщо ви дбаєте про якість запчастини краще купувати оригінальний дисплей, ціна на нього значно вища, але й характеристики кольору, робота тачскріна теж відрізняється. Якісно розібрати пристрій, підключити шлейф та провести заміну може лише професійний майстер, тому якщо ви не хочете ризикувати працездатністю свого айфона, рекомендуємо звернутися за допомогою до сервісного центру.

2mac готовий відремонтувати Ваш IPhone 8 та зробити якісну заміну дисплея.