Кнопка Home для iPhone 4

Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MC318LL/A (A1332 EMC 380A/380B),MD126LL/A (A1332 EMC 380A/380B),MC676LL/A (A1349 EMC 2422)

Кнопка Home для iPhone 4є основною у смартфоні, за її допомогою можна увійти в меню, виконати інші функції. Внаслідок удару, падіння чи іншого механічного впливу кнопка може зламатися або перестати коректно працювати. Іноді кнопка Home перестає коректно працювати після потрапляння всередину пилу або природного зношування. У будь-якому випадку її варто змінити на нову та насолоджуватися повноцінною роботою смартфона. У нашому інтернет-магазині можна обрати будь-яку комплектуючу, ціна на оригінальну запчастину набагато нижча ніж в інших магазинах, тому залишається тільки купити та оформити доставку в будь-яке місто України. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно провести заміну, рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру.