Кнопка Home зі шлейфом iPhone 6s

Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MKQ62LL/A (A1633 EMC 2946),MKT82LL/A (A1688 EMC 2946),ML7D2CH/A (A1700 EMC 2946),N/A (A1691 EMC 2946)

                                                                                                Кнопка Home зі шлейфом iPhone 6s
Якщо при натисканні на кнопку Home, нічого не відбувається або вона працює некоректно, швидше за все, проблеми викликані виходом з ладу шлейфу. Але в деяких випадках необхідна заміна кнопки, яка могла зламатися в результаті падіння пристрою. Найчастіше шлейф перестає працювати через потрапляння рідини та пилу всередину телефону, а також після падіння чи удару. Попадання вологи призводить до окислювальних процесів, у яких відбувається корозія. Якщо після чищення від вологи, сміття та пилу кнопка не стала працювати нормально, тоді необхідна заміна шлейфу кнопки Home у зборі зі шлейфом iPhone 6s. Ви можете купити у нас оригінальну деталь та провести установку самостійно, за наявності досвіду в ремонті техніки Apple, та набору спеціальних інструментів.

З цією запчастиною, 2mac готовий відремонтувати Ваш iPhone 6S та зробити якісну заміну кнопки Home.