Дисплей, екран у зборі із сенсорним склом (тачскрін/LCD) для iPad 3

В наявності

Ціна запчастини: $27.00
Питання та відповіді↓
Знайшли дешевше?

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MC705LL/A (A1416 EMC 2498),MD366LL/A (A1430 EMC 2578),MC733LL/A (A1403 EMC 2499)

                                                                                                            LCD дисплей для iPad 3

На жаль, жоден планшет не застрахований від механічних пошкоджень, які найчастіше відбуваються з вини самого користувача. Якщо ви випадково впустили IPad, швидше за все постраждає дисплей, корпус чи тачпад. Після удару на дисплеї можуть з'явитись пікселі або розлучення, але виправити це досить просто. Замовивши у нас на сайті оригінальний LCD дисплей для IPad 3, ви можете встановити його самостійно лише за наявності спеціальних навичок та досвіду. Але ми рекомендуємо довірити ремонт професійному інженеру. Для цього приносьте свій планшет до нашого сервісного центру, де майстри проведуть оперативну діагностику пристрою, яка проводиться нами абсолютно безкоштовно. Ми встановлюємо тільки оригінальні та якісні запчастини, тому ви можете не сумніватися у тому, що після ремонту ви отримаєте робочий планшет із заводськими деталями.