Динамік для Apple iPhone X нижній (поліфонічний/buzzer)

В наявності

Ціна запчастини: $10.00
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Багато плутанини створив динамік, бо називають його завжди по-різному: Нижній динамік, Нижній спікер, Поліфонічний динамік, buzzer... І все ж таки передбачається одна і та ж запчастина до вашого айфону 10!
Купити новий динамік має сенс, коли на айфоні зник звук під час гучного зв'язку, при прослуховуванні музики, або якщо звук спотворений чи став тихим.
В останньому варіанті, коли звук став тихіше відтворюється - не виключено, що потрібне банальне чищення динаміка. Процедуру чищення можна провести у нас, забронювавши заздалегідь час для оперативного ремонту майстром. Маючи необхідні інструменти та навички, Ви можете поміняти запчастину самостійно в домашніх умовах, керуючись відеоматеріалами, які можна легко знайти у просторах ютуб. Якщо ж досвіду немає, або Ви не хочете ризикувати та отримати гарантію на виконані роботи – пишіть у чат або замовляйте зворотний дзвінок, щоб наш менеджер допоміг швидко вирішити Ваше завдання!