Заміна материнської плати на нову!

399$

Що таке програма обміну?

Ми змінюємо вашу неробочу материнську плату на нову! Також ви можете поміняти разом із платою та інші неробочі запчастини MacBook з величезною знижкою або інколи безкоштовно!

Заміна неробочої материнської плати MacBook проводиться в такому порядку: для початку необхідно зв'язатися з менеджером компанії 2Mac й уточнити деталі обміну. Потім ми перевіримо стан пристрою, цим займеться наш кваліфікований майстер. Перш ніж відправити MacBook на заміну комплектуючих, з вами будуть узгоджені терміни та вартість майбутніх робіт. У середньому заміна займає 2-3 тижні, після чого ви отримаєте повністю робочий ноутбук.

Для програми заміни підходить гарантійні та не гарантійні пристрої лише від 2012 року випуску. Заміна проводиться для пристроїв практично в будь-якому стані.

Приходьте до нашого сервісного центру: після проведення діагностики та погодження термінів та вартості робіт, пристрій буде прийнято за програмою обміну. Своєю чергою ви отримаєте накладну про прийняття MacBook на заміну плати.

Що таке материнська плата?

 width=

Материнська плата є основною запчастиною MacBook, але, на жаль, вона не застрахована від пошкоджень. Заміна материнської плати повинна проводитись виключно кваліфікованим фахівцем, який має багаторічний досвід у ремонті техніки Apple.

Як визначити, що материнську плату пошкоджено?

 width=

Клавіатура перестала працювати; при завантаженні програм або програм макбук мимовільно вимикається; на дисплеї з'являються артефакти чи смуги; ноутбук перестав заряджатися. Найчастіше материнська плата ушкоджується внаслідок залиття ноутбука, оскільки волога осідає на важливих контактних доріжках та запускається процес окиснення. Тому якщо Ви випадково пролили напій на MacBook, фахівці рекомендують звернутися до сервісу якнайшвидше, щоб майстер почистив та висушив комплектуючі.

Також материнська плата може вийти з ладу через фізичну дію, оскільки сильний удар або падіння ноутбука можуть спричинити серйозне пошкодження внутрішніх запчастин. При перепадах напруги може статися вигорання ланцюгів живлення, які знаходяться на системній платі - це часто призводить до повного виходу з ладу комплектуючої.