WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Задня (основна) камера для Apple iPad Mini 3

В наявності

Ціна запчастини: $11.00
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MGNV2LL/A (A1599 EMC 2848),MH3F2LL/A (A1600 EMC 2849),MGPW2CH/A (A1601 EMC N/A)

                                                                                                     Передня камера для iPad Mini 3

Головними причинами поломки основної камери в планшеті є механічні пошкодження, попадання вологи всередину пристрою. Для початку ви можете самостійно оглянути планшет, зняти чохол та спробувати зробити фото. Також закрийте програму камери та спробуйте відкрити її знову. Перезавантажте пристрій, іноді ця маніпуляція дозволяє відновити працездатність IPad. Також перевірте, чи працює передня камера, але якщо нічого не допомагає швидше за все необхідна заміна задньої камери. Іноді якість знімків та відео погіршується через забруднення об'єктива. Рекомендуємо принести до нашого сервісного центру свій планшет, де кваліфіковані інженери встановлять точну причину пошкодження та оперативно усунуть його. Ви також можете замовити оригінальну задню камеру IPad Mini 3 і встановити її самостійно.