WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Передня (фронтальна) камера для Apple iPad Mini Retina 2

В наявності

Ціна запчастини: $10.00
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :ME276LL/A (A1489 EMC 2695),MF066LL/A (A1490 EMC 2696),MF247CH/A (A1491 EMC N/A)

                                                                                                   Передня камера для iPad Mini 2 Retina

Внаслідок механічного пошкодження може пошкодитись камера, але тільки справжній майстер зможе визначити яка саме камера вийшла з ладу. За допомогою фронтальної камери можна робити знімки, спілкуватися відео в різних додатках, тому дана деталь незамінна у використанні планшета. Виправити цю поломку досить легко, варто замінити неробочу передню камеру на нову та насолоджуватися повністю робочим пристроєм. Ми продаємо тільки оригінальні комплектуючі для техніки Apple, тому можемо гарантувати якість встановлених елементів і проведеного ремонту. Приносьте свій пристрій до нас, і насолоджуйтеся якістю обслуговування, надійністю та оперативністю проведеного ремонту. В іншому випадку ви можете замовити фронтальну камеру в будь-яке місто України та встановити її самостійно.